Приватбанк не виплачує лікарняні!

annadan86 4 серпня 2020, 10:22
Я — ФОП на спрощеній системі оподаткування, 3 группа, 5%. З грудня 2019 по квітень 2020 р. знаходився на лікарняному, так як переніс операцію. Фонд соціального страхування перерахував кошти (лікарняні) на відкритий рахунок у Приват банку 2604… На даний момент я не можу перерахувати ці кошти на свою картку, так як Приватбанк щоразу відмовляє в операції.
Банк наполягає, що потрібно надати документи про сплату ЄСВ, ПДФО та військового збору за період лікарняного. Згідно Податкового законодавства ФОП на спрощеній системі не оплачуть ПДФО та військовий збір, що вже є абсурдною ситуацією. Завдяки консультантам приватбанку зробили платіжки по цим податкам на 1 грн.
Платіжки по ЄСВ надали. Згідно вимог сума сплаченого ЄСВ повинна бути не меншою 1/5 від суми лікарняного. Надали платіжки за листопад, грудень 2019р, січень, лютий 2020р. Але Приватбанку цього мало, треба надати за березень і квітень 2020р. Але ФОП звільнені від сплати ЄСВ за березень і квітень 2020 згідно закону №533-ІХ. Таким чином Приватбанк вимагає довідку-розрахунок із податкової про сплату ЄСВ, а податкова відповіла, що така довідка надається тільки для виплати заробітної плати, для лікарняних вона не потрібна.
Замкнуте коло. Як бути підприємцеві, який не працював 4 місяці і не може отримати лікарняні виплати??!?!?!? До слова, ФОП зарєстровано у 2002 р. і всі податки сплачуються вчасно. Я також є клієнтом Пиватбанку вже багато років. Отак ви цінуєте клієнтів. Є велике бажання обслуговуватися в іншому банку!!!
4 серпня 2020, 12:14
Йдемо до приватних повідомлень, щоб допомогти в вирішенні питання.

StarFighter27
StarFighter27