Відмовили у наданні картки Юніора дитині, позбавленій батьківського піклування,

djerry 30 липня 2020, 17:14
Я, як офіційний представник дитини, позбавленої батьківського піклування звернулася з дитиною до відділення в Броварах для оформлення картки Юніора. Надала всі документи, в тому числі і ті, що підтверджують мої повноваження як особи, яка замінює батьків. Але банк відмовив у видачі картки Юніора з тих підстав, що недостатньо інформації про батьків. Це є пряма дискримінація дитини за її соціальним походженням. Останнім часом обслуговування в банку стало набагато гірше, мабуть тому, що Державний. Ганьба.
30 липня 2020, 18:07
Добрий вечір!
Описана Вами ситуація потребує ретельної перевірки. Дозвольте нам її провести. Дане питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. По результату Вас проінформуємо.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
30 липня 2020, 18:32
«обслуговування в банку стало набагато гірше, » — дитину свідомо штовхають туди де гірше. Куди дивиться опікунська рада? Ганьба!!!
30 липня 2020, 19:11
Согласен с MykolaA, если стало хуже и вы это заметили, то может обратиться туда, где лучше?
djerry
djerry
5 серпня 2020, 10:03
Для тих, хто не в курсі: рахунок для дитини, позбавленої батьківського піклування або дитини-сироти можна відкрити тільки в Ощадбанку чи в Приваті - це вимога служб у справах дітей. Ощадбанк - це взагалі відстой по обслуговуванню, тому залишився Приват.
5 серпня 2020, 19:44
На чем основано это требование Службы по делам детей? Есть законные основания (нормы закона или постановления соответствующих органов - НБУ или Кабмина) или это просто прихоть этой службы? Вы разбирались в этом вопросе? Интересно...
Toxa David
Toxa David
31 липня 2020, 8:58
Вот так и пошел по наклонной дорожке: сначала банк, потом консерватория, потом улица… Так может что то в банке или в консерватории подправить нужно?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Відмовили у наданні картки Юніора дитині, позбавленій батьківського піклування,