шарашкіна контора

Canibal 29 липня 2020, 13:58
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Небесної Сотні, 14-А
сьогодні 29.07.2020 зайшову віділені ***Банку іменють себе приватом забрати переказчерезвесрн юніон. у касі сказали треба пійти до круглого столу бо треба оновити данні!!! за ккруглим столом: без паспорту ніяк, раз на рік треба оновлювати. на підставі чого не поянила. в онлайн чаті посилютьня на ст 7 55 56 зу про нбу і ст 63 зу про банківську діяльність які до мене ніякого відношенн не мають. і видають що данні станов на 13 рік коли мав юніорку. як тоді мені в 15 році видали карту? нахрена я в 16 чи 17 році оновлював данні на вимогу банку і куди вони пішли. як міняв карти в грудні 18 та червні 19? і перейшов на голд в червні 19. працівниця я ка відкривала гол фоткала і ксерила паспорт. того місяця норм получив переказ а зараз подавай паспорт. завтра скажуть що беруть на мене кредит і я аю платити, нічого не поянючи… ***Банк є ***Банк. 1 через те що ситема не дозволяє поставити менше а так то реба вліпити всі -100 балів
29 липня 2020, 15:08
За вашим відгуком буде перевірено звернення до відділення.
Додатково наш співробітник повідомить за результатом.

AlexiusTwentyOn
AlexiusTwentyOn
29 липня 2020, 14:37
Маи глоза) Ладно) С Приватом у многих так, собирают данные, червячки) Получите свой вестерн в другом банке, в ощаде например
klara06
klara06
29 липня 2020, 14:57
Почему читать так больно то?)))
Jokets
Jokets
29 липня 2020, 21:36
Больно читать что человек пишет мол те законы о которых говорят его никак не касаются, милок пока вы в этом банке или в другом ином ещё как касаются ибо вы их клиент и данным законом банк имеет полное право хотя бы раз в год или два запросить ваши документы
2 серпня 2020, 2:56
Перечитай на що посилається банк...
30 липня 2020, 11:15
Постанова Правління Національного банку України від 19.05.2020 № 65 - Актуализация данных в банке, можете ознакомиться
2 серпня 2020, 3:03
Представник банку??