Безпідставно забрали ліміт по оплаті частинами

Zako336 28 липня 2020, 0:11
Користуюсь послугами Привату десь з 2005 року і до тепер. Користуюсь двома картами зарплатною і універсальною.З кредитної якщо брав кошти завжди все гасив вчасно і без затримок.Користувався також «Оплатою частинами», що дуже зручно.
Восени минулого року я оплатив покупку в магазині з карти універсальна на суму 5000 гривень, того ж дня, а точніше вечора (після 21 години) до мене зателефонувала жіночка і представилась представником ПриватБанку. Запропонувала мені повернути гроші за покупку назад на картці оформити «миттєву розстрочку». Я відмовився, на що вона почала наполягати на тому що я повинен оформити цей кредит, це тривало біля півгодини,і я не погодився на її пропозицію.В кінці розмови вона сказала що в мене ще є час до кінця доби.
Наступного ранку в мене обнулити ліміт по оплаті частинами. При зверненні до банку мені відповіли що це банк прийняв таке рішення, і що мені потрібно накопичувати позитивний кредитний рейтинг.

Питання: чому ваші працівники телефонують в неробочий час?
Чому в мене після відмови від кредиту став поганий кредитний рейтинг?
Коли мені повернуть ліміт?
28 липня 2020, 9:59
Для доступності «Оплати частинами» рекомендуємо мати цільову зарплатну карту в банку з оборотом не менше 1000 гривень на місяць, наявність депозиту от 2000 грн.

Ліміт за сервісом перераховується щодня. Рекомендуємо очікувати перегляду вирішення банку. Перевірити доступну для купівель за сервісом суму ви можете в Приват24 або надіславши SMS із текстом CHAST на номер 10060.

Що ж стосується дзвінку від банку, ми перевірили інформацію та бачимо, що вам дійсно надходим дзвінок від банку, але у робочий час.
Відмова або ж згода на додаткову послугу, що пропонував співробітник жодним чином не впливає на рішення щодо доступного ліміту.

1nataliyaastro
1nataliyaastro
28 липня 2020, 1:34
Да забудьте вы про этот приват банк и уйдите оттуда. что банков больше нет?
MykolaA
MykolaA
28 липня 2020, 8:29
«что банков больше нет?» — таких нет. Это единственный банк, который предоставляет беспроцентные кредиты по карте. В этом его уникальность. Но такая конфетка не для всех. Как следствие, нарастающий стон отвергнутых — «мне обнулили лимит».
28 липня 2020, 8:36
Вы совершенно правы. Конечно для банка выгоднее оформити «миттєву розстрочку» чем «оплата частинами». Но то что выгодно для банка не выгодно для вас. К сожалению заставить банк быть выгодным для вас невозможно, так как «оплата частинами» это тоже деньги банка. Банк всегда может сослаться на полученную новую информацию о вас. Как выход закрыть долг по оплате частями и ждать лучших времен или закрыть долг и уйти в другой более лояльный банк. Надеюсь сумма к оплате у вас осталась не большая и вполне посильная. Быть независимым от денег банка сейчас тяжело, но это и есть настоящая финансовая независимость.
28 липня 2020, 9:13
Оплата частями.. 2% в месяц от суммы покупки...
Зачем?
В пределах кредитного лимита в грейспериоде 0%.
28 липня 2020, 9:57
Для krv77 «Оплата частями… 2% в месяц от суммы покупки… — ???
https://chast.privatbank.ua Оплата частинами ВИГІДНІ УМОВИ
Економія на комісії за розстрочкою, лише 0,01%
«Оплата частинами» – це нова унікальна послуга ПриватБанку, що користується великою популярністю в клієнтів банку. Ви можете здійснювати купівлі, оплачуючи карткою «Універсальна» або «Універсальна Gold» не всю вартість товару, а тільки частину. Решту суми Ви можете щомісяця вносити на картку рівними платежами. Без процентів і комісій!
Например взяв у банка 20 000грн на срок в 1год я переплачиваю банку при каждом платеже аж 2грн. Всего по кредиту на год 24грн.
28 липня 2020, 13:35
А, извините. Спутал с мгновенной рассрочкой.
28 липня 2020, 17:58
Бывает.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Безпідставно забрали ліміт по оплаті частинами