Печалька!!!!

Альона Толубіцька 27 липня 2020, 19:21
Я є клієнтом банку вже 8 років, користуюсь 2 їхніми карточками. 1 це виплатна( на зараз я нею не користубся). 2 кредитна Gold.
На 2 карточку я платила все в часно по 300 грн. кожен місяць. Так сталося що на цю карточку я останні пів року отримую аліменти. Чомусь банк вирішив забрати за останні 2 місяці всі кошти, тобто фактично залишив дітей без коштів. При переводі грошей пишеться що це аліменти.
2 проблема- шахраї намагалися зняти кошти, з 1-виплатної. На картці було 5 гривень, шахрай намагався зняти 140-це вже переведені на наші гроші ( бо була сумма в рублях). Чомусь банк вирішив віддати їм ці кошти, та мене загнати в -140. Потім погрожуючими дзвониками вимагають ці кошти.
Я нікому не раджу цей банк, немає ніякої безпеки, та не виконують свої обов'язки перед клієнтом.
27 липня 2020, 20:21
Ми не змогли ідентифікувати вас за залишеними даними. Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася. Для цього ми запросили в особистому повідомленні ваш контактний номер.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
27 липня 2020, 19:55
Скорее всего, обнулили вам кредитный лимит и погасили долг за счет алиментов, поступивших на карту.
Вывод: во избежание подобных сюрпризов лучше не кредитоваться там, где держите свои личные средства, особенно в таком нестабильном и специфическом банке, как приват.
Toxa David
Toxa David
28 липня 2020, 8:50
По первому вопросу согласен с Станислав Косовцов. Считайте что вы уже сняли с карточки алименты (в виде кредита) и надеюсь потратили их на детей.
По второму: разыскивать 140грн. и возвращать их на счет очень муторно и не стоит ваших усилий (сумма не большая). выход — погасить долг (хоть он и не ваш) и закрыть карточный счет (во избежание больших потерь). или как минимум перевыпустить карточку (бесплатно), установить лимиты на снятие и сменить все пароли доступа.