Приватбанк блокирует счета без причины

Александр Чернов 21 липня 2020, 13:44
Уже как больше года у меня заблокированный счет без оснований. Пишут всякий бред. Что я Публічний діяч, но я никогда им не был.

Из переписки:
Максим
На жаль, Ваше обслуговування у банку обмежене. Змушені Вам відмовити в оформленні продуктів.
Для отримання інформації про можливiсть подальшого обслуговування Вам потрібно пройти три кроки:
Крок 1. Пройти ідентифікацію
Крок 2. Заповнити заяву на переказ коштів в інший банк ( Заява ).
Крок 3. Подати заявку

Блокування назавжди чи можно це питання вирішити? Я просто не зрозумів за що саме мені відмовили в обслуговуванні

Максим
Відповідно до п. 37 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі — Закон) національні публічні діячі — фізичні особи, які виконують або виконували в Україні визначені публічні функції. Зазначаємо, що наразі Законом не передбачені часові межі дії статусу національного публічного діяча, на відміну від попередньої редакції Закону, яка визначала статус національного публічного діяча на час виконання публічних функцій в Україні та три роки після виконання таких функцій. Тобто, навіть, якщо клієнт вже не є публічним діячем, зняття статусу «Публічний діяч» в банківських комплексах не здійснюється, що відповідає вимогам чинного законодавства.

Я ніколи не був публічним діячем
Звідки така інформація? Це ви самі таке придумуєте?

хвилину, будь ласка
Кілька хвилин, будь ласка, перевіряю інформацію.
21 липня 2020, 15:05
Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Наразі ви можете провести операцію переказу коштів, як було рекомендовано в діалозі.
Щодо повідомлення нашого оператора про статус публічного діяча, то діалог буде перевірено на коректність та прийнято міри, у разі підтвердження помилки оператора.

21 липня 2020, 14:08
А дальше оператор отключается и пишет: Підключаю свого колегу для подальшого вирішення Вашого питання. Він відповість протягом декількох хвилин, після того як ознайомиться з нашою перепискою.

И следующий оператор точно такое пишет. То все есть уходят от ответа.
Jokets
Jokets
21 липня 2020, 17:55
Так не обязательно быть прямым лицом, а достаточно и связным лицом
21 липня 2020, 18:39
Вообще нет даже знакомых из публичных деятелей
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
21 липня 2020, 14:46
Может просто однофамилец… банк решил перебдеть… им так сейчас можно — с***ь на всех…
21 липня 2020, 18:50
На якій підставі ви вирішили що кошти здобуті злочинним шляхом? Де докази? Ви вважаєте якщо по рахунку були великі грошові перекази то вони здобуті незаконним шляхом чи фінансують тероризм? Це ж абсурд. Як можно взагалі довіряти банкам після такого.
Zhmunya
Zhmunya
22 липня 2020, 22:20
Путём проб и ошибок. По другому ни как. Если вы знаете, что ваши операции нормальные - ищите другой банк, иначе будет то же самое в любом. Рекомендую всегда иметь пару тройку вариантов для минимизации рисков по всем видам банковских услуг. Сам обслуживаюсь в 5 банках и проблем с блокировкой средств нигде и никогда не возникало за 15 лет обслуживания.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк блокирует счета без причины