Ріжуть кредит

SergioSm 15 липня 2020, 9:00
Прийшов я вчора в супермаркет з сім'єю. Набрав товару. На касі, як завжди хотів розрахуватись карточкою. В мене кредитка віза з лімітом 50 тисяч. На балансі на момент виходу з дому було 20 тисяч. Значить я розраховуватись карткою, а там пише «не достатньо грошей на картці». Я звісно в шоці від такої ситуації. Заходжу в приват24, а там дійсно без попередження зрізали кредит з 50 до 30 тисяч. Маю другу доларову картку. Так там я переводив гроші і там підключена послуга типу як кредит. Смс кожен день приходить, щоб погасив нещасні 20 центів. Приватбанк зіпсувався остаточно. Таке враження, що там працюють агенти інших банків і всіляко намагаються клієнтів вигнати.
15 липня 2020, 10:43
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами Банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні картки, як особистої, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і Ви зможете ним скористатися.

15 липня 2020, 9:12
«віза з лімітом 50 тисяч. На балансі на момент виходу з дому було 20 тисяч.» — я це бачу інакше:
автор вже має кредит на 30 к., і розраховував ще взяти в борг. Але банк більше в борг не дає.
Цитата: «Приватбанк зіпсувався остаточно.» — Ганьба! Поверніть Коломойського!
Toxa David
Toxa David
15 липня 2020, 9:49
Завтра банк срежет и эти 30тыс грн и будет минус 30тыс.грн. и будет крик: «Как я могу сразу отдать банку 30тыс? О чем думает банк срезая лимит! Приватбанк зіпсувався остаточно.» Интересно а о чем думает клиент задирая планку лимита (и долга) выше крыши возможного безболезненного возврата.
15 липня 2020, 13:49
«возможного безболезненного возврата.» - при 30к кредита около 1000 грн ежемесячных процентов. Банк видут на какой строке находится клиент в Рейтинге Forbes, оценивает риск невозврата и корректирует лимит. Вот вся сложная математическая модель.
ЗЫ: А чего можно услышать в ответ на песню: карантин, потерял работу, малые дети и инвалиды на иждивении.