Приватбанк и Карантин

Максим Овчинников 14 липня 2020, 20:19
Специалист пишет, у нас нету штрафов и пени. А сам *** во время карантина поднял %. То есть в конце месяца получится двойная сумма списывается. Самая настоящая пеня (штраф)они включают дураков.
15 липня 2020, 9:01
Дозвольте наголосити, що банк не проводить нарахування пені та штрафів.
Ви можете ознайомитися з інформацію про списання у виписці по картці Універсальна і переконатися, що списання відбулось без додаткових відсотків. Уточніть, будь ласка, детальніше, про які штрафи йде мова?
Детальний розрахунок нарахування відсотків доступний у виписці у web Приват24 https://privat24.ua. При натисканні на операцію списання % натисніть, будь ласка, Показати розрахунок >>.
З 01.03.2020 до 31.07.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.
Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.
Кредит буде вважатися простроченим. Але банк не буде здійснювати додаткових нарахувань за прострочення до 31.07.2020.

Toxa David
Toxa David
15 липня 2020, 10:05
То есть в конце месяца получится двойная сумма списывается.  - % за предыдущий (льготный месяц) + % за текущий простроченный месяц = 2х%процент.