Працівники банку зливають інформацію про ваші Заощадження

bigintel 8 липня 2020, 3:16
Ті хто мають знайомих в ПриватБанку по проханню, дізнаються скільки у його родича заощаджень і що він получає на картку.

Для чого працівники розголошують цю інформацію своїм друзям?

Краще б занялись своїм персоналом.
8 липня 2020, 10:02
Доброго ранку!
АТ КБ «ПриватБанк» є банком, який сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України. Для перевірки інформації щодо розголошення співробітниками Банку банківської таємниці відповідними службами Банку проводяться необхідні заходи, спрямовані на вивчення та аналіз ситуації, всебічне з'ясування всіх обставин, попередження та виявлення внутрішнього шахрайства. Цьому аспекту приділяється значна увага в діяльності банку. Щодо зауваження по розшуку зловмисників, то варто розуміти, що є діюче законодавство та відповідні органи, яким надані повноваження для такого роду розслідувань та затримки зловмисників. Ми вдячні, що Ви не залишаєте без уваги ситуацію та допомагаєте нам донести інформацію до якомога більшої кількості клієнтів щодо можливих шахрайських методів.
Ми звернулись до Вас приватним повідомленням для детальної перевірки інформації.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Працівники банку зливають інформацію про ваші Заощадження