Арешт ФОП рахунку

Андрей Майструк 3 липня 2020, 4:12
Вчора несподівано для себе виявив, що мій Фоп рахунок арештований. Оператор повідомила, що причина у відсутності ідентифікації і треба заповнити анкету. Ви серйозно??? У вас всі мої данні, а питання з анкети який у мене дохід чи маю не погашені кредити як впливають на мою ідентифікацію?

Виплачую в цьому місяці кредит і змінюю банк. Такого я ще не бачив, дозволяти собі арештовувати рахунок заради опитувальника — багато на себе взяли.
3 липня 2020, 10:31
У бізнесі іноді необхідно дотримуватися досить рутинних, але при цьому важливих формальностей: згідно із Законами України № 2121-IIIБ та № 361-IX, а також Постановами НБУ та № 417 усі банки повинні отримувати й підтримувати в актуальному стані відомості про своїх клієнтів. До таких відомостей належать: фінансова звітність та додаткова інформація про діяльність підприємства.
Це необхідно робити за правилами фінансового моніторингу. Не дивуйтеся, якщо раніше ви вже надавали такі документи, а зараз маєте доступ до цього запит знову, адже в кожного документа є так званий «строк давності», після закінчення якого всі банки зобов’язані запитувати в усіх клієнтів актуальні документи.
Тому для успішного продовження ділових відносин надайте, будь ласка, в банк актуальні анкетні дані.
При цьому ми прагнемо максимально економити ваш час – не потрібно йти в банк: передати всі документи можна в електронному вигляді через «Приват24 для бізнесу» в меню «Анкета». https://docs.google.com/document/d/12k1vZh_n1vt-ymQaBlxkTsPA64sb0O2bkGoAw3veNTo/edit?fbclid=IwAR10_Lf9qcos0mOijrzJlU8OIWFZ-A3VXjd3cXJkI-igEwCoCOITNncK4Xw
Законодавство України в частині фінансового моніторингу зобов’язує банки переглядати можливість обслуговування клієнтів, які не надали вчасно запитувану інформацію.

3 липня 2020, 8:23
Далеко вы не уйдете. Скорее всего это FATCA compliance «по-украински».
Если это так и будет интересно - почитайте что происходит далее, когда человек таки хочет честно все задекларировать.
Shurik Linnik
Shurik Linnik
3 липня 2020, 10:08
Интиресно,а мой арестованый счет опять арестуют?
orion828
orion828
4 липня 2020, 14:26
Мне лично не понятно почему я должен предоставлять банку свою личную информацию не имеющую отношение к идентификации, к примеру:

- кредиты в других банках
- депозиты в других банках
- родственники проживающие в США  (там треть опросника связанно с США).

Это что такое?
11 липня 2020, 23:08
По кредитам и депозитам - то вы к НБУ переадресуйте вопрос.
А по третьему пункту
ознакомьтесь с отзывом и вообще законом FATCA.
Так выглядит современный мир. Добро пожаловать :-)
tcnet34777
tcnet34777
18 липня 2020, 23:42
Спілкувався з «говорящими мавпами» десь 6 годин. По кругу, як у цирку.
Постанова НБУ № 417 втратила чинність
(Постанова втратила чинність на підставі Постанови Національного банку № 65 від 19.05.2020)
Постанова НБУ № 351 стосується лише КРЕДИТІВ
Натомість в постанові НБУ № 65 від 19.05.2020
вказано вичерпний перелік питань в анкеті. Наприклад для ФОП - це додаток 26
Таким чином привет-банк займається самодурством та самоуправством.