Золото с ... перемолото

ViacheslavB 2 липня 2020, 17:22
Відділення за адресою: Київ, вул. Оноре де Бальзака, 16/36
Раптово зменшили кредитний ліміт з 50 тис до 2 тис (так звана «Голд» картка). Мотивують це якимись складними алгоритмами… У цьому банку в мене корпоративний рахунок, але цей «алгоритм» не бере це до уваги.
Хотів відкрити картку Універсальна, щоб на неї перекинути кошти і закрити картку ««Голд»», але так зробити не можна, спочатку потрібно закрити картку ««Голд»» (я її не можна закрити без того, щоб не забрати чи перевести кошти), а потім вже додати картку «Універсальна». Дичина якась…
2 липня 2020, 18:56
Добрий вечір!
Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Рекомендуємо відкрити зарплатну / пенсійну картку в ПриватБанку, відкрити депозит від 2000 гривень.Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні карти як особистої, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і Ви зможете ним скористатися.
Приносимо вибачення за можливі незручності.
З повагою, ПриватБанк.

4 липня 2020, 17:50
А чому ця модель не враховує, що я маю у вашому ж банку рахунок ФОП (і картку Ключ до рахунку), на який регулярно отримую кошти за контрактом? І який сенс щомісяця віддавати вам по 20 грн за «золоту» картку, якщо обіцяні 75 тис. грн кредитного ліміту ви жодного разу не давали? І чому я не можу онлайн замінити вашу так звану «золоту» Універсальну картку на просту Універсальну картку?
«кредитна історія» - це нонсенс якийсь, там від балди якісь бали малюють, з реальністю вона не має нічого спільного. Кредитів з боргами в мене немає, є картка від іншого банку з кредитним лімітом, але він навіть не використовується (там 90 тис. грн власних коштів).
P.S.
В мене вже була ситуація, коли ваш банк раптово зменшив кредитний ліміт, а мені терміново потрібно було витратити велику суму на придбання будівельних матеріалів (і це було буквально за тиждень до того, як я отримав кошти за контрактом і повернув би кредитний ліміт), тому я завів картку іншого банку, де таких фінтів вухами не роблять.
7 липня 2020, 2:37
Нічого, буду заощаджувати 240 грн на рік без вашої «золотої» картки)