Нелогичные действия банка

verevla 1 липня 2020, 16:40
Без предупреждения в одностороннем порядке обнулили лимит по оплате частями (было 30000), при лимите по карте 21000 грн. Логики в действиях банка не вижу, т.к. успешно закрытых договоров за весь период более 20шт, несколько раз обращался в банк-результат ноль, сказали типа это все в автоматическом режиме происходит, посоветовали закрыть досрочно один из договоров по «оплате частями» (закрыл 2 из 4) и активнее пользоваться кредиткой-результат тот же, т.е. ноль! Ввели комиссии за каждый шорох со своими деньгами. В итоги принял решение вообще не пользоваться их продуктами, дождаться окончания договоров по «оплате частями» и забыть о данном «славном банке», благо есть замена нормальными банками, например «Монобанк».
1 липня 2020, 18:08
Добрий вечір!
Ми розуміємо, що зміна ліміту за послугою Оплата частинами стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників. Ви можете преглядати інформацію про доступний ліміт в Приват24. Основним критерієм суми ліміту Оплати частинами є кредитний ліміт по картці, який в більшості випадків є аналогічним. Рекомендуємо продовжувати активно користуватись продуктами банку, адже ліміти переглядаються регулярно і можуть бути збільшені в майбутньому. Окрім того, Ви можете користуватись кредитним лімітом та особистими коштами на картках. А ознайомитись з усіма перевагами карток завжди можна на нашому сайті — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
1 липня 2020, 19:44
«дождаться окончания договоров по «оплате частями» и забыть» - нет необходимости длить страдания. Закройте ОП досрочно и в моно за наслаждением.