Примусове відвідування банку.

Pchono 1 липня 2020, 12:04
На сьогоднішній день в країні карантин. Банк « за ради моєї безпеки» заблокував мою картку та змусив особисто прийти у відділення, щоб розблокувати карту. Оновити свої особисті дані!!! Мені пів року назад видали картку і її термін дії да 2023року!!! Навіщо оновлювати мої дані? Під час спілкування з консультантом Лобжина, до нас в розмову почала втручатись консультант Федик Ю. В. яка залишила свого клієнта без уваги та зверталась до мене на підвищених тонах. Вашим консультантам скучно з клієнтами яких вони обслуговують? Чи сперечатись та конфліктувати з клієнтом окремий вид задоволення в якому повинно приймати участь усе відділення?

Надайте будь ласка інформацію як розірвати договір з вашим банком та вилучити усі мої особисті дані? Так як ваші консультанти не компетентні в цьому питанні взагалі.
1 липня 2020, 12:49
З повагою, ПриватБанк.

Shurik Linnik
Shurik Linnik
1 липня 2020, 13:22
Везде один и тот же ответ:Добрий день!
З повагою, ПриватБанк.Признайте что у вас произошел сбой в системе и уведомления ушли кому попало.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
1 липня 2020, 13:48
Смотря какой договор... А с данными - тут сложнее. Вы можете потребовать прекратить обработку ваших данных, но полностью изъять их вряд ли получится. Да, и проконтролировать прекращение использования ваших данных - это тоже задача непростая.