Мене в карантин змушують йти в банк.

Pchono 30 червня 2020, 20:10
Сьогодні при намаганні зайти в Приват24 онлайн додаток не прийняв в мене пін коду ( який я не міняла). І заблокували можливість змінити пін код, або отримати інформацію про стан мого рахунку до тих пір поки я особисто не прийду у відділення і не оновлю свої дані. І це при тому, що саму карту я отримала пів року назад. На сьогоднішній день я сиджу у декретній відпустці з 2річною дитиною, а так як у країні офіційно оголошено карантин я переїхала ( тимчасово) за місто. Тепер, мені, щоб розблокувати можливість погасити кредит взятий у цьому ж банку, необхідно наразити 2х річну дитину на небезпеку зараження + приїхати в місто переповненим автобусом, потім трішки тролейбусом ( який ще треба щоб був з вільними місцями), вистояти в черзі з дитиною на руках ( де мені передати підгузок?). Потім в спеку пройти цей шлях у зворотному напрямку. Заради чого?????!!!
Заради кодового слова? Я від нього офіційно відмовилась у попереднє відвідування банку!!! Дівоче прізвище моєї матері, це загальнодоступна інформація! Вона є у всіх соціальних мережах!!!
І ще, страховка… МЕНІ НЕ ПОТРІБНЕ СТРАХУВАННЯ!!!
1 липня 2020, 8:43
Доброго ранку!
Нам дуже шкода, що дана ситуація вимагає додаткових дій.
Операцію потрібно провести з метою безпеки.
Дозвольте звернути Вашу увагу, що кодове слово не обов'язково має бути дівочим прізвищем матері.
З повагою, ПриватБанк.

Shurik Linnik
Shurik Linnik
1 липня 2020, 10:59
Аналогичная ситуация не только у вас,банк весь в долгах,занят разбирательствами в международных судах и складывается такое ощущение что срывают свою неудачу на клиентах.