ПриватБанк не видає мені мої власні кошти

Misha777 24 червня 2020, 9:33
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Небесної Сотні, 14-А
В касі 1, банку у м. Чернівці вул. Небесної Сотні, 14а не видають з моєї картки для виплат мої власні кошти (долари). Програма блокує видачу, через ліміти щодо походження коштів. В Банку пояснили, що це у зв'язку з тим, що останні 2 тижня у банку є проблеми з готівкою. І ніхто нічого не може зробити. Як мені зняти з рахунку мої вдасні гроші? І чи правда, що ПриватБанк банкрут?
24 червня 2020, 10:26
Дозвольте нам розібратися в ситуації та детальніше розглянути Ваш випадок. Ми звернулися до Вас в приватні повідомлення, щоб уточнити Ваші контактні дані.

24 червня 2020, 9:47
Так ещё раз- вам не выдали ибо нету на кассе денег свободных( сделайте заказ) или вас по просили документы предоставить касаемо от куда деньги
24 червня 2020, 11:01
Заказ був зроблений. Документи в порядку. Це власні кошти, які знаходились на рахунку в банку тривалий термін. Не депозит, а власні кошти на картковому рахунку. Банк не може чітко поямнити відмову, просто кажуть: У вас перевищено ліміт на походження коштів!
24 червня 2020, 11:02
Який ліміт? Чим він передбачений? Коли кошти зараховували га рахунок, вони пройшли перевірко щодо походження коштів! Я вже 3 замовлення зробив і грошей не дають.
25 червня 2020, 8:16
Скорее всего я так понимаю лимит на снятие наличных?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПриватБанк не видає мені мої власні кошти