вход в приват 24

martin11 23 червня 2020, 12:48
оформил карту для выплаты июне 2020, через неделю ограничили пользование картой и не могу войти в приват 24 (на горячей линии трубку не берут и не перезванивают) в отделение попасть невозможно я работаю, в обеденный перерыв не принимиют что делать г.Лисичанск Луганская область пр.Перемоги 100
23 червня 2020, 13:48
Ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнта від шахраїв. Кожного дня ми працюємо над тим, щоб наші клієнти могли отримувати якісний сервіс та користуватись своїми коштами як їм заманеться. Але в наш час, на жаль, є велика кількість шахраїв, які найрізноманітнішими способами намагаються заволодіти чужими грошима. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, які дозволяють виявити та запобігти шахрайським операціям на різних рівнях. Насамперед, ми намагаємось недопустити проведення таких операцій і сподіваємось на Ваше розуміння в необхідності таких механізмів, котрі дозволяють нашим клієнтам кожного дня не перейматись про безпеку своїх коштів. З міркувань безпеки необхідно перевипустити картку у відділенні чи звернувшись в підтримку банку для замовлення доставки картки.
З повагою, ПриватБанк.

martin11
martin11
23 червня 2020, 16:29
Проблема не решена и банк не собирается ее решать говорят бегайте сами
Jokets
Jokets
23 червня 2020, 21:53
А чат онлайн если написать отвечают?