Ужасно!!!!

Rashpeel 22 червня 2020, 8:30
22.06.2020г. Сосдаются огромные очереди на входе в банк, про какую дистанцию вообще идёт речь? Некомпетентность руководства отделения банка создать хоть какие-то приемлемые условия для клиентов.О-о-очень медленные содрудники.Купянск, центральное отделение
22 червня 2020, 10:37
Доброго ранку!
Зі свого боку ми проводимо безперебійну роботу всіх наших дистанційних сервісів.
1. Проведення всіх основних операцій по вкладах дозволені через інтернет незалежно від каналу оформлення вкладу (відділення або Приват24). Окрім того, в Приват24 можна виконати 147 операцій не виходячи з дому.
2. Термін дії всіх Карток для виплат (для отримання пенсії, заробітної плати і т.д.) і карток Універсальна продовжений на 90 днів. Працює зняття, поповнення, оплата з картки (крім інтернет-покупок, коли потрібно вводити термін дії картки та оформлення Оплати частинами).
3. Відкрито перевипуск карток на віртуальні (digital) в Приват24 https://next.privat24.ua (Гаманець — Карти — Вибір картки, яку потрібно перевипустити — Управління карткою/рахунком — Перевипустити картку).
4. Відділення перейшли на гнучкий графік роботи. Детальніше — https://privatbank.ua/news/2020/3/26/1162.
Просимо утриматися від відвідування місць скупчення народу в цей непростий період та берегти себе.
Також, варто пам'ятати, що наша служба підтримки доступна 24/7 і завжди допоможе розібратися та навчить користуватися дистанційними каналами самообслуговування.Вважаємо за потрібне наголосити, що банк неодноразово в своїх зверненнях просив клієнтів утриматися від походу у відділення та використовувати віддалені канали самообслуговування.
У разі, якщо у Вас залишились додаткові питання, Ви завжди можете звернутись до нас приватним повідомленням.
Полезный комментарий
Jokets 22 червня 2020, 9:55
Так подождите, очередь на улице сама следит уже за дистанцией так сказать между собой. Банк тут причем, что наши люди особенно пенсия кучкуются у входа будто их никто не пустит если отойти на расстояние пару метров друг от друга и входа

Jokets
Jokets