Не дають користуватись скарбничкою, не валить що є кредит. До чого тут це?

hallucinogen182 14 червня 2020, 15:43
Емм, ну я розумію, що приват давно став настільки великою корпорацією, що клав на людей з прибором. Крутять як хочуть, людям залишається тільки змирюватись з диччю, яку пропихають.

Якого біса я не можу зняти гроші зі скарбнички? Бо є незакритий кредит. І ЩО??? Може я хочу зі скарбнички гроші на кредитку закинути (ну ладно, не хочу, але все ж). Якщо це нововведення, то потрібно попереджати клієнтів і дати можливість востаннє без перешкод зняти гроші зі скарбнички.

Я майже впевнений, що той хто даватиме відповідь не буде навіть дочитувати до кінця мого відгуку, та й мені всеодно. Мені не потрібно щоб ви вирішували щось (хоча ви і не вирішите, шаблонна відповідь — це не рішення).

Якщо ви нормальний, адекватний банк, який дбає про людей, то залиште мій відгук без відповіді, мені вона не потрібна. Не потрібно ваших зачуханих шаблонів.
14 червня 2020, 17:19
Ми звернулись до Вас приватним повідомленням та запросили Ваш номер телефону, щоб детально перевірити інформацію.

14 червня 2020, 16:23
Це якесь чергове ноу хау..Уточніть про кредит. Він у вас проблемний, прострочений чи який?Якщо ви платите все в строк,а система(з тисячою показників) робить це на автоматі,то це вже занадто сильно вони перестраховуються. Навряд ,що це у них прописано у договорі.
14 червня 2020, 21:22
Это не ноу хау, а как раз таки согласно условий банка
14 червня 2020, 22:06
На біса потрібен банк з такими умовами.При чому одне до інщого.Якщо банк боїться ,що людина не поверне кредит,то навіщо він цій людині кредит видав?
Sasha33
Sasha33
14 червня 2020, 23:12
Відкрийте картку универсальну і переведіть кошти з свинки!
troubler
troubler
15 червня 2020, 1:08
Я вот не знаю как правильно: какие клиенты- такой и банк, или какой банк- такие клиенты
15 червня 2020, 14:01
Значит не платить кредит нормально, пофиг что нарушем условия договора и собственно из-за чего получить ограничение но виноват банк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не дають користуватись скарбничкою, не валить що є кредит. До чого тут це?