Приватбанк вимагає персональні дані!

90904011 11 червня 2020, 17:15
Доброго дня!
Протягом доби не можу зайти у Приват24. Після введення номеру телефону сайт йде у нескінченне завантаження і не пропускає навіть на етап введення свого паролю. Ми спробували ввести інші наши номери телефонів, на які зареєстровані рахунки у цьому банку. Ситуація така ж саме. Тобто проблема є технічною.
Звернувшись у службу підтримки на сайті для з*ясування у чому саме полягає технічна проблема, співробітник банку Олексій почав від мене вимагати заповнення форми для моєї ідентифікації, у яку я повинна була ввести:
1. Ваш ПІБ (повністю):
2. Ваш основний номер телефону:
3. Кодове слово (дівоче прізвище матері):
4. Дата Вашого народження:
5. Повна адреса реєстрації місця проживання (прописка)

До речі, на сайті Приватбанка сказано, що у випадку, якщо громадянин звернувся до банку, робітники можуть вимагати лише кодове слово.
Скажіть, будь ласка, з яких пір Міністерство фінансів України дозволяє Приватбанку вимагати від громадян повний комплект персональних даних для надання інформації з технічних проблем з боку Банка??? Навіщо робітникам КоллЦентру така інформація потрібна? Де гарантія, що саме ці робітники КоллЦентра не є тими самими шахраями, про яких вони пишуть на своєму сайті? І чи не є то саботаж з боку Приватбанку в умовах карантину?..
Прошу Мінфін України розібратися з діяльність Коллцентра Приватбанка. Дякую!
11 червня 2020, 17:49
Дозвольте пояснити, що ПриватБанк є банком, який сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України. Необхідність ідентифікації обумовлена вимогами безпеки. Таким чином співробітник може впевнитись в тому, що спілкується саме з клієнтом і може надати відповіді на Ваші питання, що містять персональну інформацію.
На даний момент сервіс Приват24 працює в звичайному режимі та труднощів в його роботі не зафіксовано.
З повагою, ПриватБанк.

11 червня 2020, 18:03
Банк – как семейный врач, который постоянно должен заботиться о здоровье своего пациента, следить за его анализами и давать правильные рекомендации. Как и в случае с врачом, банк должен регулярно обновлять информацию о клиенте
Jokets
Jokets
11 червня 2020, 19:18
Вам к врачу бы, слишком типо умные но на самом деле 0- пусть подлаяет вашу самооценку. Не знаете условий, законов не пишите никогда НА КАКИХ основаниях
11 червня 2020, 21:14
Пусть подлаяет))) И вашу jokets
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
11 червня 2020, 19:54
Вам сюда: https://www.mof.gov.ua/uk/zvernennja-gromadjan
Но лучше обратитесь в НБУ — именно он регулирует банковскую деятельность у нас в стране: https://bank.gov.ua/ua/contacts-details#section-1
smad2005
smad2005
12 червня 2020, 4:21
У меня лет 7 назад была ровно противоположная ситуация. Без авторизации, чат приват24 спросил у меня только телефон, фио и дату рождения - и этого было достаточно. Что можно узнать из соц сети. Тогда я офигел, как легко потерять доступ к банку. Скажите спасибо, что вопросов стало больше.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк вимагає персональні дані!