Відмовили в оформленні карти для соц. виплат

Viktor0987 10 червня 2020, 13:32
Сьогодні прийняв рішення переоформити пенсію з карти Ощадбанку на карту Приватбанку. Прийняв і пішов собі в банк. Прихожу за адресою: вулиця Шевченка, 73, Конотоп, Сумська область, 41615, а там спеціаліст Світлана каже що так не можна, бо ви військовий пенсіонер, а військові пенсіонери можуть користуватися тільки послугами Ощадбанку. Хоча при оформленні пенсії мене запитували на карту якого банку хочете отримувати виплати. Я ще не знав тоді про всі вигоди тому сказав що без різниці.
Запитання: Де написано що військовий пенсіонер не має права бути клієнтом Приватбанку?
10 червня 2020, 14:28

10 червня 2020, 13:41
Запитання: Де написано що:
«Виключне право ПАТ «Державний ощадний банк України» на виплату пенсій військовим пенсіонерам передбачено частиною другою статті 52 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Отже, на ринку послуг з ведення пенсійних рахунків (поточних звичайних або карткових) військових пенсіонерів Банк займає монопольне (домінуюче) становище на ринку з часткою 100 відсотків»
Є продовження. Пошукайте.
10 червня 2020, 14:20
Хмм, прямо якесь кріпосне право!  А я так хотів змінити своє життя на краще :)
10 червня 2020, 14:50
«Є продовження. Пошукайте.» - я навів текст рішення Антимонопольного комітету. Визнано, що це неподобство і цього не має бути. Ви можете перевести рахунок в ПБ, але трусити потрібно не спеціаліста Світлану. Ніхто крім вас за вас не зробить.
10 червня 2020, 15:43
«Трусити Світлану» -  звучить якось не виховано з вашого боку. Запитання представникам банку стояло по іншому, а сумнівні відповіді та висновки на зразок ваших, ніякої цінності не несуть.
10 червня 2020, 17:28
«сумнівні відповіді та висновки на зразок ваших, ніякої цінності не несуть.» - згоден. Все написане мною вище скасовую. Забудьте. Успіхів.
Vikatoris
Vikatoris
10 червня 2020, 17:06
Да это правда , военные - только через Ощадбанк
10 червня 2020, 17:34
Дуже шкода. Бо мені більше подобаються можливості та якість обслуговування Приватбанку.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Відмовили в оформленні карти для соц. виплат