Незрозумілі дзвінки пенсіонерам з невідомих номерів

Teacheris 7 червня 2020, 22:40
Не перший рік клієнтка даного банку і зіштовхнулася з жахливими некомпетентними працівниками call-центру. Під час карантину у квітні-травні місяці спочатку на мій домашній, потім мобільний (фінансовий) номер почалися дзвінки з невідомого номеру, невідомі особи жіночої і чоловічої статі знали моє ім'я по-батькові і настирно бажали щось вивідати. Ще раніше при оформленні послуг мене завірили, що співробітники банку не телефонують клієнтам, адже мають інші канали для зв'язку. Я просто не бажала мати справу з цими надокучливими людьми, тим більше карантин, самоізоляція, я пенсіонерка страше 60 років. Але сьогодні при спробі зайти до Приват24 я побачила, що мій фінансовий номер заблоковано! Зателефонувавши на 3700 мала неприємну розмову з некомпетентною спіробітницею call-центру Наталею (табельний номер 295554, можливо, 295754), яка монотонним голосом, ніби робот, торочила про банкомат і термінал самообслуговування, де я маю повторно прив'язати номер. На зауваження про самоізоляцію і те, що я мешкаю в селі, де немає банкоматів, вона все рівно торочила про банкомати! Їй було байдуже про те, що я телефоную зі свого фінансвого номеру, вона лише неупинно відправляла мене, стару людину, на банкомат. Я написала скаргу на сайті Приватбанку і отримала таку відповідь:… Вам надходив дзвінок рекламного характеру, співробітнику було повідомлено що номер не належить Вам тому, в цілях безпеки, він був відкріплений. Внести номер в базу даних можна в банкоматі (в т.ч закордонний номер) або терміналі самообслуговування ПриватБанку (тільки українські номери)." Тобто мені, пенсіонеру, кожний день під час карантину телефонували невідомі особи ніби-то з Приватбанку з «рекламним характером», а потім взагалі закрили доступ до Приват24!!! Саме пенсіонеру вони вирішили телефонувати з рекламою, адже бідні-нещасні «не мали» інших каналів зв'язку (у системі Приватбанку мені надходять повідомлення на електронну адремсу, смс-повідомлення, на приват24 теж є повідомлення, необхідності телефонувати НЕМАЄ!!!!) тим більше від імені Приватбанку мені постійно телефонували і раніше шахраї! Прошу провести розслідування і розблокувати мій фінансовий номер. Це дно, Приватбанк. Ви не маєте жодного права телефонувати мені з рекламою, навіть якщо ви працівники call-центру, це підозріло, неетично і нахабно.
8 червня 2020, 11:11
Нам шкода, що Ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією, та окремо приносимо вибачення за те, що після звернення в нашу службу підтримки у Вас залишився неприємний осад. Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. По результату Вам зателефонуємо.
З повагою, ПриватБанк.

7 червня 2020, 23:56
Это согласно чего вам не имеют права звонить расскажите нам всем? Согласно условий вашего обслуживания банк как раз имеет право выйти на связь в любой доступный канал связи (смс, Вайбер, почта, звонок)
8 червня 2020, 7:26
На вайбер неимеет права...смс да ...звонок да
8 червня 2020, 9:03
Вайбер нет? Согласно чего нет?
8 червня 2020, 11:06
Если я в банке оставляю мобильный то это значит что только на мобильный
8 червня 2020, 12:31
Это лично ваше мнение ничем не обоснованное
Teacheris
Teacheris
8 червня 2020, 8:41
Https://www.unian.ua/economics/finance/10703856-banki-ne-mayut-prava-slati-reklamu-na-telefoni-ukrajinciv-bez-jih-zgodi-nbu.html
8 червня 2020, 9:03
Согласие клиент даёт когда подписывает анкету договора
8 червня 2020, 11:58
В ПриватБанке анкеты подписуют?
8 червня 2020, 12:32
Когда вы становитесь клиентом да, на планшете же
8 червня 2020, 14:18
Давно там не был
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
9 червня 2020, 19:18
Из указанной статьи: «… відповідаючи на питання про законність рекламних розсилок за номером абонента, який не має договірних відносин з банком.»
Разве у вас нет договорных отношений с банком?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Незрозумілі дзвінки пенсіонерам з невідомих номерів