Плохой сервис приватбанка

Ольга Микула 4 червня 2020, 14:22
25.05.2020 приват банк сам изменил пинкод на моей карте (за это им спасибо). НО я пыталась дозвониться на горячую линию, чтобы узнать почему они изменили пинкод моей карте. Горячая линия у них раньше работала исправно кстати. 3 раза я звонила и ожидала по 20 минут каждый раз, но операторы ни разу так и не отреагировали на мой звонок. 3 раза я заказывал call back, и ни разу мне так и не перезвонили. Немое молчание и грусть от такого отношения к клиентам. Я вижу, что приват банк уже совсем не тот, что был раньше. В приват24 пыталась пополнить счет и тоже бе9успешно, чего раньше не случалось. Сервис стал отвратительным.
4 червня 2020, 17:49
Ми б не хотіли, щоб у Вас склалось неправильне враження про банк.
Банк завжди дбає про збереження коштів та персональних данних Клієнтів. Для цього в нас працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист Ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.
У банку з'явилася інформація про те, що Ваша картка була використана в ненадійному пристрої (зчитана інформація магнітної смуги, можливо пін-код став відомий стороннім особам). Банк вислав вам смс з новим пін-кодом по картці. Ми вважаємо, що цього достатньо для того щоб Ви надалі безпечно користувалися Вашою карткою. Якщо Ви вважаєте, що карту потрібно перевипустити — Ви можете це зробити в будь-якому відділенні банку.
З повагою, ПриватБанк.