Банк вирішив допомогти в поширенні короновірусу.

вкладчик Подоляко 4 червня 2020, 9:22
Відділення за адресою: Чернігів, вул. Івана Мазепи, 6
Багато років користувався картою Голд Універсальна але в цьому році банк почав зменшувати ліміт крендитування і це при тому що ніколи не допускав порушення сроків внесення чергових платежів. Із початкових встановлених 30 тис.грн. зменшили до 9,5 тис. грн а з початком карантину ще до 5,1 тис. грн. Їх якраз і вистачало щоб оплачувати через Приват 24 комуналку. Але вчора отримав СМС що ліміт встановлено 1,46 тис.грн тобто в межах наявногї поточної заборговаості срок погашення якої до 25.06. А комунальні платежі потрібно сплачувати до 20.06 Моє спілкування в чаті з працівниками банку звелось до отримання призиву більше користуватись картою.На зауваження як користуватись коли на карті залишилось 2,76грн вільного ліміту отримав відповідь банк не забов«язаний надавати пояснень причин в зменшенні ліміту. Тобто тепер потрібно обходити всі ближні відділення інших банків і виясняти чи володіють вони інформацією про забогованість за комунальні платежі бо квитанції особливо за газ і електроенгергію приносять після 20 а платити потрібно до 20. Отже така недолуга політика банку по відношенню до пенсіонерів які чітко дотримуються строків погашення чергових платежів і не допускають просрочки банку не вигідна. То вони тепер спонукають пенсіонерів з кожною квитанцією ходити по банках стояти в чергах щоб сплатити і збільшується ризик підхопити хворобу. Честь і хвала такому державному банку який вирішив посприяти поширенню короновірусу в державі. І це при тому що уряд закликає пенсіонерів до самоізоляції, а банк спонукає до пошуку послуг в інших уставах приватних банків.
4 червня 2020, 13:26
Нам шкода, що Ви відчули незручності, та окремо приносимо вибачення за те, що після звернення в нашу службу підтримки у Вас залишився неприємний осад.
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами Банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні картки, як особистої, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і Ви зможете ним скористатися.
Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що Ви можете здійснити платіж, не виходячи з дому в особистому кабінеті Приват24.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
4 червня 2020, 9:52
«тепер потрібно обходити всі ближні відділення інших банків і...» - так! Але це коло обмежене постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211-
«не более чем 2 километра от места самоизоляции, ».
Jokets
Jokets
4 червня 2020, 10:34
Так а зачем вам в отд идти? Хватит все проблемы личные пририсовать к этому Короновирусу. Оплатить можна налом и тсо
Toxa David
Toxa David
4 червня 2020, 11:55
А платить не с кредитного лимита а со своих пробовали? И не нужно никуда ходить, можно из дому.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк вирішив допомогти в поширенні короновірусу.