В односторонньому порядку змінила ℅ ставку

pavlikyuriy 4 червня 2020, 0:52
Всім привіт.
Отже, в мене є карта Універсальна, на ній колись був кредитний ліміт але в один момент, я впевнений що він був для всіх подарунком від Плеватьбанк, його знизили до… 0 грн.через що я опинився в значному мінусі.
Ставка при погашенні 5℅, в період карантину нам зробили surprise та не нараховували пеню/штрафи.
Але Плеватьбанк вміє «дивувати та цвнувати» своїх клієнтів — ставка вже 10℅.

Хоча в законі 1023 вказано, що не можна змінювати ℅ ставку але, напевно, в Плеватьбанк свої власні закони.
Просто бомба — без слів.
Друзі, якщо у Вас є можливість, не оформляйте карти в цьому банку А ще краще — користуйтеся готівкою.
4 червня 2020, 11:59
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами Банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні картки, як особистої, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і Ви зможете ним скористатися.
Окремо зазначаємо, що відсоткова ставка при погашенні заборгованності не змінювалася.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
4 червня 2020, 9:43
« А ще краще — користуйтеся готівкою.» - вам більше підійде бартер.
pavlikyuriy
pavlikyuriy
4 червня 2020, 18:42
Дуже цікаво чому тоді ставка змінилась з 5℅ на 10℅?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / В односторонньому порядку змінила ℅ ставку