воры и вымогатели!!!

elenashvets88 1 червня 2020, 10:35
просто воры и бандиты! во время карантина, когда у людей итак нет денег и работы, даже не смотрят ни на законы ни на что! 22 мая позвонили третьему лицу, в грубой форме вымогали внести якобы долг за меня, предоставили всю инфу о р/счете и мои данные. На тот момент сумма к оплате была всего 750грн, они наврали человеку что оплатить нужно 2000 т.! после вннсения платежа, остаток в 1250грн, без всяких уведомлений просто списали методом урезания лимита. Я просто в шоке! терпение лопнуло, направила заявления в соответствующие органы!
1 червня 2020, 11:32
З 01.03.2020 до 31.07.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.
Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.
Кредит буде вважатися простроченим. Але банк не буде здійснювати додаткових нарахувань за прострочення до 31.07.2020.
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами Банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні картки, як особистої, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і Ви зможете ним скористатися.

MykolaA
MykolaA
1 червня 2020, 11:13
«терпение лопнуло, направила заявления в соответствующие органы!» - как эти органы называются?
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
1 червня 2020, 13:29
как эти органы называются?
=======

СОВБЕС наверное, там деньги нищим раздают.