не рекомендую данный банк

vladimir1q 28 травня 2020, 12:41
в разгар карантина, позвонил сотрудник приватбанка пытался ввести в заблуждение относительно вопросов начисления пени в случае не выплаты регулярного платежа, тем самым проявил свою некомпетентность. безосновательно обнуляют кредитный лимит тем самым загоняют клиента в просрочку, не вовремя зачисляют платежи на счет. Впервые за 15 лет сотрудничества с банком вижу негатив. Считаю что это делают намеренно, подрывают авторитет банка, необходимо провести расследования смены политики банка, его простостыми словами кто то «ложит». Рекомендую закрыть счета в данном банке и поискать более надежный банк с не сменной политикой банковских операций. Хотелось бы самому понять поменялись ли должностные лица банка и его ведущих отделов за последний год, откуда эти люди пришли в банк и их связи с бывшими хозяйвами банка.
28 травня 2020, 12:56
З 01.03.2020 по 30.04.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також до 31.05.2020 нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору по кредитним карткам.
Введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.
Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.
Кредит буде вважатися простроченим. Але банк не буде здійснювати додаткових нарахувань за прострочення до 31.05.2020.
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами Банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні картки, як особистої, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і Ви зможете ним скористатися.