Приватбанк незаконно все делает

20Gjkmofy 25 травня 2020, 15:43
Приватбанк незаконно арестовал счета все ( и зарплатный и социальный), и когда им звоню, то они посылают к исполнителю, а исполнитель говорит что это банк виноват. Банк даже не смотрит, что там нет решения суда и что липовый адресс стоит. Я этому исполнителю ничего не должна, но у нас в стране на законы никто не смотрит, я сейчас уже два месяца сижу с двумя детьми, у меня им не за что даже хлеба купить, хоть бери детей и сиди в банке и живи там, чтобы они их кормили. А я живу одна с двумя детьми, и это при том что младшему ребенку 4 года. Я уже буду президенту писать. ПРИВАТБАНК куда вы смотрите, вы заодно с этими мафиози, я все сделаю для того, чтобы вы потеряли своих клиентов. Я подключу телевидение, все СМИ. У вас будет очень плохая репутация!!! ПРИВАТБАНК ЭТО БЕЗЗАКОНИЕ!!!
25 травня 2020, 16:40
Банк не може відмовити у накладенні арешту, якщо відповідний лист надійшов від виконавця.
Банк зобов'язаний суворо дотримуватися вимог чинного законодавства України. Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22
Дізнатись контактні дані виконавця, номер виконавчого провадження (ВП) клієнт можете перейшовши на сайт Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. На сайті необхідно ввести своє прізвище і ім'я, або ІПН.
Сall-центр Міністерства юстиції: 380 44 364-23-93.
Для того, щоб банком не було накладено арешт на окремі картки — це має бути описано в самому впровадженні. Інформацію має вказати виконавець, що надсилає листа.
В разі ж, якщо цього не було вказано в провадженні, то власнику картки варто звернутися до виконавця, щоб вони прислали постанову про зняття з конкретної карти.
При надходженні до нас запиту про зняття арешту від виконавчої служби, обмеження буде знято протягом 1-3 робочих днів.
Також, дозвольте зазначити, що в разі знаходження на картках суми більше, ніж сума арешту, по зверненню до банку є змога зняти кошти, що перевищують суму.
Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити Ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Ми завжди раді допомогти та надати вичерпну консультацію нашим клієнтам.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
25 травня 2020, 20:19
Я так и не понял отрыто ИП или нет? Вы проверяли? Проверьте:
Что дословно говорит исполнитель? В чем банк виноват? Чей и где липовый адрес стоит?
Кстати, чтобы открыть ИП, необязательно иметь судебное решение. Иногда ИП открывают и по надписи нотариуса, например.