Постоянно какие-то проблемы

Анна Баранова 24 травня 2020, 11:01
Началось всё с того что у банка постоянно слетают мои данные, как дура хожу раз в пол года восстанавливать, потому что отправки скан-копий моих документов в Приват24 им недостаточно. Теперь новый прикол: не могу зайти в этот же Приват24 так как мой номер телефона не подтверждён и для этого мне надо его подтвердить через банкомат или терминал, к ближайшему ехать 40 км. Это при том, что номер привязан к банку более 7 лет. На горячей линии почти 40 минут автоответчик мне рассказывал что сейчас нет доступных операторов, оставила заявку чтоб перезвонили — полный 0.
24 травня 2020, 12:57
З метою забезпечення реалізації вимог Закону України 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення', відповідно до статей 7, 55, 56 Закону України 'Про Національний банк України', статті 63 Закону України 'Про банки і банківську діяльність' банк зобов´язаний забезпечити у своїй діяльності застосування ризик-орієнтованого підходу та вжиття належних та ефективних заходів, спрямованих на мінімізацію ризиків використання послуг банку для легалізації кримінальних доходів/фінансування тероризму, вчинення інших злочинів, також, що здійснюються із використанням інформаційно-комунікаційних технологій, здійснення ризикової діяльності, також стосовно клієнтів, з якими віддалено встановлено ділові відносини. Ми звернулися до Вас в особистому повідомленні, щоб допомогти розібратися з доступом в особистий кабінет.