Плювати хотіли на всіх...

pavlikyuriy 23 травня 2020, 18:16
Отже, зараз карантин і я втратив можливість отримувати дохід і через це утворився борг по кредитній карті 3900 грн.за 2 місяця.
Мало того, що вони пишуть та телефонують мені, так їм цього мало і вони знайшли контакти та адресу людини, в якої я жив кілька років тому і тепер «тероризують» її дзвінками та листами.
Людина в віці, переживає, боїться…
Телефоную спеціалісту, який «безсердечно та пихато» відповів, що в цьому винен я та щоб я їй придбав ліки та оплатив борг протягом 6 днів.
Ви знаєте панове Приватбанку, за послідні 3 роки, як Ви стали державним банком, Вам знадобиться багато років, щоб змити з себе все «лайно, в якому Ви зараз», бр такого відношення до своїх клія ще не бачив, хоча є клієнтом банку з 2007 року.
Ви не задумуєтесь про те, що своєю діяльністю та жадністю Ви можете втратити більшу частину добросовісних клієнтів?
Хоча, напевно, Вам на все начхати, якщо Ваші оператори та віртуальна «няшка Яна» не вміють нічого чи, можливо, в них немає чогось?
А для себе я вибір вже зробив — закриваю борг, йду у відділення та з чистою совістю анулюю всі свої карткові рахунки та буду користуватись готівкою але не Вашими послугами.
Задумайтесь…
23 травня 2020, 20:14
Добрий вечір!
ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.
З 01.03.2020 по 30.04.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також до 31.05.2020 нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.
Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.
З повагою, ПриватБанк.

pavlikyuriy
pavlikyuriy
23 травня 2020, 20:22
Тобто телефонувати навіть тим, хто не має жодного відношення до мене та є для мене зовсім чужою особою - це коректно? Цікаво те, що я не отримую листи за місцем реєстрації, а чужа для мене особа їх отримує, для Вас є нормою? Це як розуміти?
OkeyDoki
OkeyDoki
23 травня 2020, 21:31
Скажем так. Никого не волнует какие у вас проблемы и проблемы в стране это раз. Второе когда вы брали кредит вы подписывались соблюдать все условия в том числе вовремя платить проценты по кредиту. Третье насчет законодательства: четко указано что пени и штрафы не начисляются а вот проценты согласно графику. Четвертое: 2020 год на дворе и вы дох сир пор как-то реагируете на звонарей. Если они вас очень сильно достают пишите заявление в прокуратору и они будут дальше разбираться.
Toxa David
Toxa David
24 травня 2020, 8:42
«А для себе я вибір вже зробив — закриваю борг, йду у відділення та з чистою совістю анулюю всі свої карткові рахунки та буду користуватись готівкою але не Вашими послугами» — и это будет правильно. Просто интересно какого размера вы использовали кредитный лимит если за 2 месяца утворився борг по кредитній карті 3900 грн.
MykolaA
MykolaA
24 травня 2020, 10:07
Pavlikyuriy
27 марта 2020, 19:36 CC Лоун# Хами, наглі та не доброзичливі кредитори.
Брав займ 6500 грн.і зараз не можу навіть сплатити пролонгацію.
Так ось вони, Ccloan, почали телефонувати мені, моїм рідним,
знайомим та повідомляти, щоб вони оплатили за мене борг.