Відповідь Приватбанку - просто відписка!

KRU1986 15 травня 2020, 17:33
Відділення за адресою: Луцьк, вул. Кравчука, 32-А
Писала про жахливе обслуговування — не можливо знайти банкомат щоб зняти кошти (пенсію). Надіслали відповідь — проста відписка. Мені потрібні кошти, готівка, а вони відповіли що через Приват 24 можу здійснити 147 операцій не виходячи з дому. Відділення закрито, у місцях де були банкомати там пустота — закрито металевими листами, а у відповідь — «гнучкий графік роботи». У банкоматах ліміт 3000.0 грн, а у відповідь — що ліміт 3000,0 грн лише тоді, коли не вистачає коштів. Так що їх не вистачає завжди? І як знайти той банкомат у якому можна зняти всі кошти? А потрібно оббігати пів міста! І все рівно ліміт буде 3000,0 грн!!! Це не відповідь на конкретні питання, це проста відписка! Аби рахувалось що є відповідь!
15 травня 2020, 18:22
Добрий вечір!
Нам шкода, що Ви відчули незручності. Дозвольте пояснити, що, дійсно, відділення перейшли на гнучкий графік роботи для запобігання розповсюдженню віруса. Актуальний графік роботи відділень Ви можете перевірити на сайті http://map.pb.ua. Також, на даному сайті Ви можете обрати найближчий до Вашого місцезнаходження банкомат.
З повагою, ПриватБанк.

yulian99
yulian99
15 травня 2020, 17:53
Снимайте в банкомате другого банка, приват же , вроде бы, не берет процент за это.
MykolaA
MykolaA
15 травня 2020, 19:52
«кошти (пенсію).» - в любом банке без процентов, ( а поговорить ?)
DevilLilit
DevilLilit
15 травня 2020, 20:41
И есть же время у людей ходить искать рабочие банкоматы..а главное желание. а у вас что, 20000пенсия? снимите несколько раз по 3000, в чем проблема?
Toxa David
Toxa David
16 травня 2020, 10:38
Ну если уже банкоматов приват не хватает, то назовите мне банк у которого больше банкоматов чем у привата. Как вариант 1. Снять с другого ближайшего банкомата. 2. Снять с одного банкомата несколько раз подряд, повторив регистрацию. 3. Снять с разбивкой по времени (более 3 часов) или за несколько дней. 4. Расчитываться в магазинах и за услуги карточкой привата без снятия налички. 5. Вам 3000грн. на поход в магазин за хлебом и молоком не хватило?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Відповідь Приватбанку - просто відписка!