Обслуговування жахливе! (м.Луцьк).

KRU1986 15 травня 2020, 15:54
Відділення за адресою: Луцьк, вул. Кравчука, 32-А
Я є давно постійним клієнтом Приватбанку. Однак, на сьогодні обслуговування клієнтів жахливе! Щоб зняти кошти з пенсійної карти потрібно оббігати пів міста. Так так, саме оббігати, тому що громадський транспорт у карантин не працює. В інтернеті дані про роботу відділень не достовірні… Підійшла до відділення – читаю табличку: «відділення переїжджає». Йду до іншого – те ж саме. І це ще не все. Щоб зняти пенсію в
сумі 4000.0 грн потрібно знайти два банкомати, так як ліміт – 3000.0 грн. Я
інвалід 2 групи і для того щоб зняти кошти (пенсію) не маю можливості бігати по місту у пошуках банкомату. Закрились відділення на вулиці Кравчука, Конякіна… Але невже не можна розмістити банкомати хоча б у великих супермаркетах, наприклад як Сільпо???
Таке враження що банк так «дбає» про здоров'я людей. Будеш бігати — довше проживеш!
15 травня 2020, 16:18
Вибачте за незручності. Відділення перейшли на гнучкий графік роботи для запобігання розповсюдженню віруса. Актуальний графік роботи відділень Ви можете перевірити на сайті http://map.pb.ua або в Приват24. Нагадуємо, що, користуючись Приват24, Ви можете виконати 147 операцій, не виходячи з дому.
Стандартний ліміт картки ПриватБанку на зняття готівки в банкоматі — еквівалент 2200 USD / день (по курсу ПриватБанку для карток, продаж. — приблизно 60 000 грн, від курсу залежить).
Максимальна сума зняття готівкових коштів з картки ПриватБанку в банкоматі ПриватБанку не більше 20 000 грн протягом 3-х годин.
У випадку, якщо в банкоматі закінчуються кошти – ліміт на зняття становить 3000 грн.
З повагою, ПриватБанк.