довіра Приватбанку

zlata540 5 травня 2020, 13:54
Шановні працівники Приватбанку!
Хочу висловити подяку співробітниці гарячої лінії пані Олені за її особисту пильність у захисті інтересів постійних клієнтів Приватбанку, за ввічливе спілкування, професійність та оперативність у вирішенні питань.
При продажі домашніх речей в інтернеті після отримання від мене посилки покупець через деякий час став вимагати повернення грошей від банку, в результаті на мою картку було встановлено обмеження у зв’язку з шахрайскими діями з боку покупця. Після звернення до спеціалістів банку мені зателефонувала пані Олена та докладно пояснила, які документи потрібно надати для розв’язання конфлікту. Уся ця ситуація особисто для мене була дуже стресовою, не було впевненості, що банк стане на мою сторону, а не на бік шахрая, та взагалі залишить мене у лавах своїх клієнтів. Але пані Олена виконала свою обіцянку, розглянувши з колегами моє питання та доклавши максимальних зусиль у вирішенні проблеми у найкоротший строк, та надавши мені поради щодо уникнення в майбутньому таких ситуацій. Хочеться також висловити побажання, щоб Приватбанк і у відділеннях нашого міста мав якнайбільше таких чуйних, ввічливих та професійних співробітників. А пані Олені – особиста подяка від усієї нашої родини за розв’язання питання,і що не залишили нас без грошей у такі складні часи. Бажаємо професійного зростання та творчих успіхів.
5 травня 2020, 14:59
Дякуємо Вам за відгук!
Раді, що Ваше питання було успішно вирішено. Задоволений Клієнт — це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що докладені нами зусилля дають свої плоди.

Vladlexav
Vladlexav