Приватбанк поводиться, як шахрай

Izoom 27 квітня 2020, 14:09
Відділення за адресою: Київ, вул. Дегтярівська, 62-Б
Багато років користуюся кредитною картою Приватбанку. Маю в цьому банку декілька депозитів. Завжди вчасно проводила повне погашення кредиту на картці, але, в зв'зку з карантином, цього місяця повне погашення провести не змогла. Вчасно внесла обов'язковий платіж і на 25.04.2020 в мене залишилася сума боргу 1064 грн. Але банк нарахував мені без попередження відсотки в розмірі 3,6% не на цю суму, а на всю суму, якою я користувалася з 1 березня, хоч майже вся вона була погашена вчасно. При цьому, в роз'ясненні повідомляється, що відсотки нараховуються на суму боргу, а вони становлять, навіть якщо додати суму використану пізніше 1337,07х0,036=48,13 грн., але аж ніяк не 486,90 грн. Приватбанк жодним чином не попередив мене, що відсотки нараховуються навіть на суму, якою я користувалася, але вчасно погасила, тобто яка не є боргом. Про це мені сказав оператор тільки коли я звернулася на гарячу лінію, вже після нарахування відсотків. Тобто, банк використовує приховані відсотки не інформуючи про це клієнтів і користуючись важким фінансовим становищем через карантин, займається мародерством. Цим він сприятиме відтоку фінансів, бо свої депозити я звісно ж заберу з цього банку-шахрая, бо не можу йому довіряти гроші.
27 квітня 2020, 15:43
Дозвольте пояснити, що розрахунок відсотків за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів за формулою:

сума заборгованості кількість днів використання коштів 3,6% * 12 / 365

де:
• 365 – постійна величина (кількість днів у році);
• 3,6% – постійна величина (щомісячна процентна ставка згідно з тарифами);
• 12 – постійна величина (кількість місяців у році).

Розрахунок проводиться окремо за кожною транзакцією клієнта, що призводить до змінення суми заборгованості. Списання процентів відбувається 1 числа місяця, наступного за місяцем закінчення пільгового періоду. Під час розрахунку процентів цифри, починаючи з третього знака після коми, відкидаються.
Також, Ви можете побачити детальний розрахунок нарахованих відотків за допомогою Приват24, натиснувши на операцію списання коштів у виписці.

MykolaA
MykolaA
27 квітня 2020, 14:35
«хоч майже вся вона була погашена вчасно» — не можна буди майже вагітною.
Якщо вся сума не сплачена, то пільговий період скасовується.
Карантин тут ні до чого. Так було завжди.
ЗЫ Я не працівник банку. Я також користуюся піільговим періодом.
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
27 квітня 2020, 15:08
Але банк нарахував мені без попередження
================

На свои нужно учиться жить, мама должна была предупреждать и научить в детстве. К ней претензии.
gepard76
gepard76
27 квітня 2020, 15:19
Читайте внимательно условия обслуживания карт на сайте банка. Все насчитано корректно, так все банки считают по непогашенному льготному периоду.
mary27
mary27
27 квітня 2020, 15:22
% начислен корректно, раз вылетели из грейса, вообще, не живите в долг.