вийшлі кредитні картки залишаються активними

07412533 27 квітня 2020, 8:44
Випадковим чином я виявив у додатку Приват24, що картки із датою на них меншою ніж поточна залишаються активними. (колись давно я вже звертав увагу, що картка продовжувала працювати, хоча її строк вийшов. Але тоді я її замінив буквально за 2 місяці і вирішив що це неважливо оскілька застарілі картки не відображались в додатку). Періодично я бачив старі картки на тих чи інших екранах додатку і я знову ж таки не надавав цьому значення оскільки загалом повноцінно користуватись ними було не можна.
Все було до того, моменту коли я не почав блокувати поточну універсальну картку «про всяк випадок» оскільки досить багато читав історії що гроші в приваті зникають в невідомому напрямку незрозумілими способами. Так от. Всі Ваші універсальні картки виявляються прив«язаними до одного рахунку і вони ніби „посилання“ для зручного доступу до одного й того ж рахунку. Якщо Ви блокуєте поточну універсальну картку вона починає відображатись в розділі „Wallet“ „заблоковані“. І тут фокус. Там відображаються всі ваші картки які у вас були за весь час! і старі картки активні! тобто будь-хто хто в якомусь смітнику знайшов вашу картку 2-3 річної давнини може з неї зняти кошти! І тут я здається розумію звідки відгуки про те, що хлопці брали нові картки запаковували в чорний поліетилен і ніхто не міг отримати дані карток… просто зловмисники знаходили десь старі картки і знмали кошти через старі картки.

Я був дещо вражений своїм відкриттям і звернувся до онлайнового чату служби підтримки із питанням як видалити/заблокувати застарілі картки. На що працівниця служби підтримки скинула якусь інструкцію до ApplePay і заявила що Wallet це додаток в ейплівських телефонах. Я був вражений ще більше (загалом мені було не шкода спробувати, але я не зміг знайти жодного пункту меню з наданої інструкції в себе в телефоні) і намагався пояснити працівниці що не маю продукції фірми епл і Воллет або гаманець це розділ у додатку Приват24. На що працівниця пояснила що вона вже дала інструкцію вище і єдиний воллет знаходиться в телефонах фірми епл. Я ще раз сказав що не маю ніякого еплу (скріншоти в чаті в неї були відпочатку і я додавав в процксі нові). Працівниця взяла паузу десь на годину і заявила що з додатку картки видалити неможливо.

Вирішив проблему закривши Універсальну Картку через веб-сайт поставивши галку „Закрити всі картки прив“язані до цього рахунку». Бачив якесь повідомлення про те, що картки будуть закриті за кілька днів. Крім того надійшов документ-підтвердження про закриття рахунку в якому було написано що за потреби вони будуть з закритого рахунку стягувати якісь додаткові кошти чи комісії. Очевидно що це я ніяк перевирити чи побачити не зможу. Значить потенційно приват буде мене шантажувати за кілька років «боргами». Загалом схрестив пальці, що рахунок справді закрився. Перевірити це неможливо.

Висновки які я зробив:
1. Привату, загалом, плювати на безпеку користувачів. Картки за давністю не блокуються і лишаються активними хоча це очевидне порушення. Потрібно самостійно придумувати якісь способи обійти систему щоб закрити старі картки.
2. Працівники служби підтримки як правило нічого не знають. Але даний випадок настільки екстраординарний і кричущий повною некомпетентністю, що я навіть не знаю.

3. Я зайвий раз згадав як працює служба безпеки Привата у випадках надзвичайних подій — ніяк. «Це ви самі зняли, а якщо не Ви, то це Ви їм дані розказали і картку віддали» і банально розумію наскільки незахищеним я є як клієнт цього банку.
27 квітня 2020, 11:32
Також, нами буде проведено роботу зі співробітником щодо Вашого звернення, щоб надалі а ні Ви, а ні інші клієнти не стикались з такою ситуацією.

27 квітня 2020, 9:01
Скріни треш-переписки із «службою підтримки»: https://drive.google.com/drive/folders/1tpXDk8fNDfO1phOyi6_l0KmaS7qEHqux

Там ви можете побачити скрншот меню картки до одної зі старих карт. Це скріншот до першої з двох старих карт — закритою мною колись давно.
Також була друга застаріла карта — повністю активна.
А третя карта — була активною із валідним строком дії.
27 квітня 2020, 9:09
Вы пишите что видите карты в валет но когда вам дают инстукркии епл сказали - не пользуетесь их продукцией. То что и ваших слов правда?
27 квітня 2020, 9:12
Скріншоти подивіться шо з моїх слів правда.
27 квітня 2020, 9:29
Якщо ви думаєте що слова «Гаманець» та «Wallet» можна тільки еплам використовувати
то мені щиро жаль вас розчаровувати.
27 квітня 2020, 9:58
Ну если вы прошили себе свой андроид якобы под ИОС это ваши проблемы) У держателя андроид в разделе управления карты пишет google pay, а не wallet.
27 квітня 2020, 10:21
Що ви мелете? який гугл пей? яке прошили?

ви взагалі бачили додаток привата? то може хочаб на ютубі подивіться.
Хоча ви чудово підійдете в приватівську службу підтримки. Вони там теж свої продукти в очі не бачили.
27 квітня 2020, 10:28
Ось вам відосик для загального розвитку: https://www.youtube.com/watch?v=_usQaaHOOiY

так от то що в нього підписано «Кошелек» це і є «волет», він же «гаманець» (0:25 на відео)
27 квітня 2020, 10:56
Что ты хочешь от операторов и здесь на форуме?
Тебе уже сказали, карты все закрыты, они просто отображались в кошельке.
Еще и в переписке с приватом ты сам пишешь что якобы у тебя нету эпла, а только андроид.

Корчишь из себя клоуна и наводишь кипишь без причин.
В конце концов обратись в отделение пб и увидишь картину через их планшет.
27 квітня 2020, 11:37
Проблема в тому, що карти були відкриті і активні.
а сказали - так. сказали що закриті.
ще проблема в тому, що коли виходить строк карти вона продовжує працювати, просто не відображається.
ще проблема що я ніяк не можу побачити які карти на мені висять
проблема що я питаю як закрити карти і даю скріншоти працівник мені розказує про якийсь епл.
27 квітня 2020, 10:55
І ще один відосик вам для загального розвитку
Цього разу по суті проблеми. Як виявилось давно відомої проблеми на яку всім пофігу. https://www.youtube.com/watch?v=-3CLQRDgWHI

Але ви можете й далі чіплятися до слова «воллєт» і розказувати про «епл». Удачі.
27 квітня 2020, 11:04
Я тебе ответил уже выше, посмотри.

Не пори гарячку
27 квітня 2020, 11:05
В чем проблема пойти в отделение закрыть все карты прихвата, как это сделали нормальные люди, и не париться? и получить справку о закрытии счетов
27 квітня 2020, 11:33
Проблема в тому, що Я не знаю які карти там відкриті.
Ці я побачив абсолютно випадково. Я не пам"ятаю які карти в мене були 5 років тому на приклад.
27 квітня 2020, 10:55
Вы вопрос излогать научитесь, мы живём в Украине следовательно все ваши знания английского можете не употреблять в разговорах ибо в них сенса 0.
27 квітня 2020, 11:42
А ви читати навчіться: «Воллет або гаманець це розділ у додатку Приват24.»

я використовую слова які написані на інтерфейсі додатку Приват24. Чи «ми в Україні живем» = «працівники не забов'язані знати, що там в них там в їхньому додатку»? Так вони і не знають.
27 квітня 2020, 16:47
> Ответ банка
> Дозвольте пояснити, що у разі закінчення терміну дії картки, зняти кошти з неї немає можливості.

Мені здається це відео спростовує ваше пояснення.
28 квітня 2020, 16:08
Примат карты не закрывает, плюс костыли на период карантина для просрочки. Еще они любят на закрытых счетах по типу 999900000000000000000блабла или 47ххххххххххххххххххх гонять бабки левые
28 квітня 2020, 16:16
Ну и иногда деньги Тилибона/Богодельни или какой нить гипотетически террористической организмации деятельность которой не запрещена на территории РФ светятся, а бабки проводятся от лица обычного пользователя, мол по кредитной видно что учительница гоняет по 5к баксов туда сюда или еще чет.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / вийшлі кредитні картки залишаються активними