Подвійна комісія в терміналі приватбанка

Nebajdugij 25 квітня 2020, 15:01
Здійснював оплату медичних послуг у лікарні (комунальному некомерційному підприємстві) Харківське шосе 121 термінал Приватбанка на території лікарні. При оплаті послуг у терміналі була оголошена комісія за зарахування коштів 25 грн. Після підтвердження платежу також нарахована додаткова комісія 150 грн. за використання кредитних коштів, так як оплачував кредиткою Приватбанку.
Питання перше. Чому при оплаті не було повідомлено про додаткову комісію 150 грн. ця комісія з'явилася коли списались кошти?
Питання друге. Чому при оплаті карткою Приватбанку в терміналі Приватбанку і на рахунок як виявилося в Приватбанку знімається комісія 25 грн. про яку було повідомлено до оплати, 150 грн про яку не було повідомлено, а при оплаті з картки Райффайзен Банк Аваль через райфайзен онлайн взагалі немає ніяких комісій?
Питання третє. Приватбанк декларує відсутність нарахування додаткових комісій по кредитним рахункам під час карантину, але знімає комісію наперед при оплаті, без повідомлення про цю комісію до здійснення платежу потім нарахує відсоток за користування кредитними коштами то який банк більше державний Приватбанк з комісіями основними і прихованими чи Райффайзен Банк Аваль без будь-яких комісій?
25 квітня 2020, 16:33
Ми не бажаємо, щоб між Вами та банком були непорозуміння. Хочемо зазначити, що Інформація стосовно тарифів знаходиться у відкритому доступі. Ознайомитися з нею Ви завжди можете на сайті: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna. Дозвольте нам розглянути Ваш випадок більш детально. Для уточнення Ваших контактних даних ми звернулися до Вас в приватні повідомлення.
З повагою, ПриватБанк.

25 квітня 2020, 16:04
А что в чеке терминала конкретно написано?

Комиссия с кредитных средств обычно берётся при р2р-переводах, но никак не с оплаты товаров, работ или услуг в пользу юридических лиц…
25 квітня 2020, 18:15
У чеку: комісія за використання кредитних коштів 150 грн.
До цього випадку теж не помічав комісій при переводі.
25 квітня 2020, 19:04
Комиссия при переводе кредитных средств была всегда — это прописано в тарифах.

Значит этот конкретный терминал настроен не на прием оплаты а на р2р-перевод средств (как это сейчас работает на «Новой Почте» при оплате наложенным платежом).

25 квітня 2020, 18:20
По тому посиланні, що вказав співробітник банку дуже складно знайти де саме вказана комісія при виконанні даних перерахувань коштів.
Буду дуже вдячний якщо мені особисто вкажуть виділеним текстом цю інформацію.
26 квітня 2020, 8:08
Ну в низ страничку опустите к тарифам и там будет таблица где написано что на счёт юр лица счёт ПБ или другой банк при оплате кредит картой 3% + тариф по оплате
Буква Ґ
Буква Ґ
26 квітня 2020, 11:28
Именно по этому приват не делает кредиток, в которых заблочен п2п на выход
26 квітня 2020, 23:44
Ни у одного украинского банка такой функционал не заблокирован по умолчанию — это бессмысленно.
Приватовских кредиток вагон и маленькая тележка — вот и наступают на эти грабли их владельцы чаще других.

Только у Монобанка есть опция — запретить р2р-перевод за счёт кредитных средств через POS-терминал,
но этот запрет не действует на р2р-перевод кредитных средств через другие каналы, например,
приложение Моно или интернет-сайты…
27 квітня 2020, 9:22
Ну опять же смотря что за оплата, если расчет в магазине картой будет кредитной но там тип приема плате p2p в ПБ блок стоит- пример новой почты например. Тут речь о другом, автор делает платеж по Украине, но не ознакомился с условиями и тарифами за оплату, где ясно написано р комиссии 3%. Более того он даже не смог увидеть этого в той ссылке что кинул банк, о чем тогда говорить

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Подвійна комісія в терміналі приватбанка