по адресу УКРАЇНА, ДНIПРО, НАБ. ПЕРЕМОГИ, 30, украли с карты 632,03 грн

zhjinfyz 25 квітня 2020, 11:56
Відділення за адресою: Дніпро, Набережная Победы, 30
я клиент ПриватБанка очень давно, обслуживаюсь в банке и как Физ лицо и как Юр лицо, возмущена и очень обеспокоена ситуацией. Фактически нахожусь в Харькове, в Днепре никогда не была. Однако каким-то «чудесным образом» по адресу Вашего отделения с помощью системы LIQPAY были сняты четыре суммы. 25.02.20 — 99 грн, 25.02.20 — 192,86 грн, 23.04.20 — 241,07 грн, 24.04.20 — 99 грн. Чудом вчера заметила в Приват24. Кто у Вас там там хитрый и умный сидит и списывает понемногу с людей деньги. Разбирайтесь и прошу мне ответить и ВЕРНУТЬ деньги. Самое интересное: заявка на меньше 100 грн даже не принимается, получается так можно вообще без денег остаться. В полицию я заявление уже написала, но очень хочется услышать и Ваши рекомендации по решению этого вопроса.
25 квітня 2020, 13:15
Нам шкода, Ви зіткнулися з такою ситуацією. З нашого боку вже подані заявки на оскарження даних списань. Банк, в якому проходили операції, зобов'язаний буде відповісти на наш запит. Ми зробимо все можливе, щоб вирішити Ваше питання в найближчий термін. За результатами надішлемо вам SMS.
Також, хочемо повідомити, що Банк проводить претензійну роботу щодо оскарження операцій за умови, якщо розмір спірної операції становить більше, ніж 155 грн. У випадку, якщо операція здійснена в іншій валюті, гранична сума визначається шляхом її конвертації в валюту операції за офіційним курсом НБУ, що діє на дату проведення Банком операції, або за обмінним курсом, що встановлюється тим банком, фінансовою установою або платіжною системою і / або мережею, через які така операція проводилась.
З повагою, ПриватБанк.

2 травня 2020, 15:14
Являюсь клиентом приват банка давно, не было претензий, пока в марте месяце не списали 192 и 99 грн  .Затем в апреле 241 и 99 грн.Я в это время на этот адрес деньги не отправляла.Прошу банк разобраться и вернуть мне мои деньги незаконно снятые  без моего подтверждения с моей карты.
6 травня 2020, 14:32
Обжалуйте эти списания и верните мне мои деньги.
irenIrik
irenIrik
11 жовтня 2021, 20:48
Без моего ведома, сняты деньги с карты в г. Днепр наб. Поьеды, 30 в размере 241 грн
30 грудня 2021, 5:21
Сьогодні вночі в 03.59, були списані мої кошти, в сумі 476.79. Я ніколи не була в Дніпрі, і тим більше у вашому банку по адресу Дніпро наб Перемоги 30. Це було шахрайство. Я вимагаю повернути мою суму.
30 грудня 2021, 5:24
Ця сума була знята з карти іншого банку, але прикріплена в приваті. І це вже було не вперше. Попередньо не вдалося зняти суму, оскільки не вистачало коштів.
Ирина Луневская
Ирина Луневская
30 січня 2022, 8:02
Добрый, день, у меня аналогичная ситуация, в 4:31 было списано 246 с копейками гриве, адрес город Днипро, ко Победы, 30. Прошу разобраться и вернуть мне деньги.
Hotey
Hotey
15 липня 2022, 22:26
Сьогодні о 13:41 отримала повідомлення про відмову списання 250,00 гривень Л П Амусемент ЮА, Дніпро, Наб. Перемоги, 30 Інтернет-сплата. Нащастя залишок на картці був менше цієї суми. Картку заблокувала.
Дивні справи творяться за цією адресою…
Марина Гулько
Марина Гулько
20 листопада 2022, 4:13
Аналогічна ситуація з цією організацією. Вчора, 19.11.2022, о 22:27 отримала повідомлення про неуспішне списання на рахунок даної організації. На щастя, картка, якою користусь в інтернеті завжди без грошей, перераховую на неї лише за потреби. Але ця організація системно краде гроші українців і залишається безнаказаною? І досі діє?
Попередньо сьогодні перераховувала гроші на підтримку безпритульних собак, маю надію, це не пов‘язані дії. Всі інші платежі з картки буди давно.
smappp
smappp
27 грудня 2022, 9:45
За останній тиждень вже двічі отримав повідомлення про намагання зняти кошти з моєї, на щастя, закритої картки саме з цієї адреси «ЛП издательство Печать». Дзвінок у ПБ нічого фактично не вирішив, бо моя картка закрита і кошти не були перераховані. І що цікаве, то була картка, номер якої я ніколи не «світив» в інеті. Взагалі ніколи — для цього є декілька віртуальних карток. Звідки вони взяли номер саме цієї моєї картки, то є загадка. Враховуючи таку кількість скарг, може служба безпеки ПБ щось нарешті зробіть з ними?
Аліна Шульга
Аліна Шульга
10 січня 2024, 15:06
Добрий день. ЛП комп нетворк юа, Дніпро наб. Перемоги 30 вже другий йдень намагається зняти кошти з карти. Я ніколи не була в Дніпрі й не маю ваших карток. В мене особисто карта приват банку. Другий день намагаються зняти 470грн, на щастя такої суми там немає, але сам факт. Прийдеться заблокувати карту, як приїду в Україну, спробую написати заяву, це жесть повна! Нахабне шахрайство під час війни!😡

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / по адресу УКРАЇНА, ДНIПРО, НАБ. ПЕРЕМОГИ, 30, украли с карты 632,03 грн