Жахливе ставлення до літніх клієнтів

Kofta 24 квітня 2020, 22:32
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Громова 34/4
При оплаті податку на нерухомість відстояла чергу (в умовах карантину), підійшла до оператора, протягнула квитанцію, та каже, що вона вже рік такі операції не робить, що мені треба звернутися або у термінал, або у касу.
Повернулася, перезайняла чергу у термінал (там менша черга), відстояла. Коли моя черга підійшла, попросила працівників допомогти з проведенням операції (три оператора сиділи без людей). На що мені відповіли, якщо сама не вмію користуватися терміналом маю звернутися до каси (де тьма людей..). Таки допросилася допомоги, але виявляється з такою квитанцію за нерухомість ТРЕБА оплачувати тільки в касі!
А перший раз не можна було чітко зорієнтувати куди мені йти?!
Й постійно тон спілкування від працівників був з таким «одолжением», жах!!!
А у відділенні плакат, який каже, що працівники відносяться до клієнтів, як до рідної мами…
Мені за 60, благо освоїла оплату комунальних послуг онлайн, серце б з такими працівниками банку не витримало.
Вийшла з відділенням, а саму ще досі трусить.
Рік не заходила у відділення, маю надію, що зміниться відношення до клієнтів! Я не кажу вже про елементарну повагу до літніх людей.
Була після обіду 24.04.2020.
Сором.
25 квітня 2020, 10:39
Описана Вами ситуація потребує ретельної перевірки. Дозвольте нам її провести. Для уточнення Ваших контактних даних ми звернулися до Вас в приватні повідомлення.
З повагою, ПриватБанк.

Sasha33
Sasha33
24 квітня 2020, 23:17
Доброго вечора! Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати Вас одразу повідомлять.
Kofta
Kofta
13 травня 2020, 17:37
Дякую!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Жахливе ставлення до літніх клієнтів