...

Bond16 17 квітня 2020, 14:26
Доброго дня всім!
В мене сталася одна ситуація що я заплатив за пропуск в одну групу і там було багато схем по роботі, і я в більшості з того шо було написано не зрозумів, но проблема не в цьому. Проблема в тому що той хлопець не хотів вертати гроші, бо я хотів щоб все пройшло мирно, і я вийшов з групі і після того хотів щоб відав гроші, ну і він звичайно не хотів віддавати гроші. Ну і я звернувся до приват банку, і сказав про дану ситуацію, і через паро годин перезвонили і сказали що тому хлопцю карту заблокували і гроші можна вернути. І гроші мають вернути сьогодні десь у вечері або на наступний день, і я радий що зв'язався з операторами Приват банку і вони мені допомогли вернути всі кошти!
17 квітня 2020, 15:15
Раді, що Ваше питання успішно вирішене. У разі виникнення додаткових запитань – звертайтеся, будь ласка, до нас в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти!
Мінфін
Відповідь адміністратора
20 квітня 2020, 15:51
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 20.04.2020).

OkeyDoki
OkeyDoki
17 квітня 2020, 23:49
Давайте проанализируем ваш отзыв адекватно. Во-первых у вас была договоренность с человеком на то что когда вы заплатите деньги он пустит вас в группу в которой будут указаны схемы. То что вы их не поняли то ваши проблемы. Тоесть он выполнил свои обязательства. А вы во первых зашли туда возможно все скопировали себе на компьютер и возможно теперь перепродаете информацию плюс забрали деньги которые вы ему заплатили. Так что тут еще вопрос кто кого надурил и возможно приват банк помог вам. Так что не вижу тут позитивного коментария о работе привата. И скорей всего коментарий куплен.