Мошенничество

Ирина Привалова 13 квітня 2020, 20:52
Покупала аккаунт Fortnite через OLX. Кинула деньги на карту 5168 7573 9282 2609 Коваль Любовь. После получения денег, продавец Влад (тел.(066) 602-06-92) заблокировал мой номер во всех сетях, где общались. Мой входной вызов тоже заблокирован. Примите меры по мошеннику. Спасибо.
14 квітня 2020, 8:48
Нам дуже прикро, що Вам довелося зіткнутися з такою ситуацією. Змушені констатувати, що оскільки Вами особисто були перераховані кошти третій особі, дані відносини класифікуються як цивільно-правові, і, отже, знаходяться поза зоною відповідальності банку. Наполегливо рекомендуємо з відповідною заявою звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим відповідно до чинного законодавства запитом всю необхідну інформацію для проведення розслідування.

Brovosek
Brovosek
13 квітня 2020, 21:40
Прикалываетесь вы все, что ли? Вы ДОБРОВОЛЬНО оплачиваете предоплату неизвестному лицу, хотя на том же Оликсе предупреждают - НИКОГДА не платите наперед никому!
Что вы теперь от банка хотите? Обращайтесь в полицию, а они будут напрягать банк - другого пути нет.
telestudia
telestudia
13 квітня 2020, 22:20
Закрийте ОLX явно він неспроможний забезпечити безпеку.
Sasha33
Sasha33
14 квітня 2020, 13:27
OLX.ua - крупнейший сервис объявлений Украины. Огромная база предложений по темам: недвижимость, работа, транспорт, купля/продажа товаров