Шахрайство

telestudia 12 квітня 2020, 20:01
В ніч шахраї зняли кошти без иої участі з 06.04.2020 — 07.04.2020:
• 06.04.2020 плата товарів / послуг через Інтернет: GOOGLE *TEMPORARY HOLD, g.co/helppay#-1,00 RUB -0,36;
• 06.04.2020 Розваги: zMoney_GP, KYIV -500,00UAH;
• 06.04.2020 Оплата товарів / послуг через Інтернет:GOOGLE *TEMPORARY HOLD, g.co/helppay#-1,00 RUB 0,36;
• 07.04.2020 Оплата товарів / послуг через Інтернет:GOOGLE *TEMPORARY HOLD, g.co/helppay#-1,00 RUB -0,36;
• 07.04.2020 Оплата товарів / послуг через Інтернет:GOOGLE *TEMPORARY HOLD, g.co/helppay#-1,00 RUB 0,36;
• 07.04.2020 Розваги: zMoney_GP, KYIV -100,00UAH;
• 07.04.2020 Розваги: zMoney_GP, KYIV -200,00UAH;

• Підтвердження у додатку приват 24 мені на телефон про зняття коштів не надходило, я онлайн покупки не робив, неяких підтверджень про зняття коштів теж я не робив, на горячої лінії приват 24, я подав заяву про шахрайство та написав заяву до національної поліції та кіберполіції,
13 квітня 2020, 10:54
Дозвольте повідомити, що для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно, списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки. Дозвольте зазначити, що у випадку прив'язки картки до сайту, власник картки тим самим дає згоду на списання платежів даним сайтом/сервісом без необхідності повторного підтвердження операції.
Правила оскарження транзакцій строго регламентовані платіжною системою. На даному етапі платіжна система надає 15 днів для мирного вирішення ситуації між платником і магазином/банком, в якому була операція.
За цей час Ви можете звернутися до одержувача коштів і запросити повернення. У разі, якщо одержувач відмовить на Ваше прохання, то з нашого боку буде відкрито спір. Хочемо звернути увагу, що він буде розглядатися в термін до 120 днів.
Варто звернути увагу на той факт, що банк може проводити оскарження операції виключно згідно правил, що регламентовані Міжнародною платіжню системою.
За заявкою, де було отримано відмову причина в наступному:
Провести оскарження в рамках правил платіжної системи не є можливим. Це викликано тим, що сума платежу не підлягає оскарженню.
Правила єдині для всіх можливих банків-заявників і, на жаль, не можуть бути змінені. Рекомендуємо Вам звернутися к отримувачу коштів для врегулювання цього питання самостійно…
У разі, якщо проти Вас були спрямовані шахрайські дії — наполегливо рекомендуємо звернутися до поліції.
Зі свого боку ми готові плідно спрівпрацювати з правоохоронними органами та надати всю необхідну інформацію, при надходженні офіційного запиту від поліції.
З повагою, ПриватБанк.

13 квітня 2020, 13:07
У моей сестры ночью тоже списали точно так же около тысячи гривен.
16 квітня 2020, 16:45
Обратились в киберполицию, она говорит, что перешлют информацию в местную полицию, и та может быть будет расследовать. И что, по всей стране местные полиции откроют много однотипных дел? А разве не правильно открыть одно дело,
и чтобы его расследовала именно киберполиця, как номинально более подготовленная?