Шахраї

Veres Márk 12 квітня 2020, 19:33
Доброго дня.Ще в листопадi аферісти вкрали від мене 3275.73 ГРВ з карточки.Пройшло більше ніж 40 хвилин як мені вийшло потрапити в найближчий приватовський банк (подорозі намагався позвонити в банк щоб остановили цю транзакцію але в них ВІЛЬНИХ ОПЕРАТОРІВ НЕМАЄ)
Після того як постояв в черзі +15 хвилин, пояснив ситуацію працівнику банку, і вийшло «заморозити» транзакцію що отправлялося закордон в якусь другу країну, через других банків, і тд.
Гроші аферісти не отримали, я подав заявку ще в банку на повернення коштів.Після цього мені сказазли щоб я написав заяву в поліції… пішов в поліцію, написав заяву, пройшло пару днів і приходить повідомлення що повернення коштів неможливе, так як «дані за транзакцією суперечать коментарям до поданої заявки»
Після такого повідомлення вийшло дозвонитись в банк де мені після роз'яснення ситуації виявлося що мабуть за то неможливе повернення, бо коли в банку подав заявку на повернення коштів то в заявку записали 3275 грв а не 3275.73 копійок.Виходить, що із-за 73 копійок не можуть повернути мої гроші, бо в заявці не було ні слова про тих нещасних копійок (ХОТЯ ПРАЦІВНИК БАНКУ ЧІТКО БАЧИВ ВСЮ СУМУ В ПЛАНШЕТІ ЧЕРЕЗ ЯКУ МИ ПОДАЛИ ЗАЯВКУ НА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ)
І до цього дня досі маю одне питання, на яке працівники і консультанти не можуть дати відповідь: Якщо аферіст/аферісти гроші не дістали, але від мене кошти пішли, то ДЕ МОЇ ГРОШІ????? КУДИ ВОНИ ПІШЛИ??
12 квітня 2020, 20:19
Добрий вечір!
Ми запросили в особистих повідомленнях Ваші контактні дані, щоб перевірити інформацію та розібратися в питанні більш детально.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
13 квітня 2020, 6:53
Если бы деньги не были получены, то 5-7 возврат. Судя по времени они их успешно получили давным давно, ибо технически не возможно заморозить платёж