Чудова робота операторів Приватбанку

Katushyk 9 квітня 2020, 15:33
Оператори Приватбанку завжди швидко реагують на проблеми і вирішуют їх. В порівнянні з банками Індонезії, Туреччини і Голландії ПриватБанк залишається найзручнішим в користуванні.
9 квітня 2020, 15:47
Раді, що Ви цінуєте наш рівень обслуговування настільки високо. Ми намагаємося надати максимально зручний сервіс, за допомогою якого наші Клієнти можуть відчувати себе комфортно в будь якій ситуації. Задоволений Клієнт – це показник нашої роботи. Ми раді бачити, що зусилля, які ми докладаємо приносять свої плоди.
З повагою, ПриватБанк.
Мінфін
Відповідь адміністратора
9 квітня 2020, 18:53
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 09.04.2020).
Користувач надав документи на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.

SlawaS
SlawaS
9 квітня 2020, 15:51
Вибачте, а якого сорту проблеми вирішують «оператори банкiв Голландії»? I про який конкретно банк йде мова? Кiлька десяткiв рокiв користуюся нiдерландськими банками, але жодного разу не бачив «оператора». Вам не сподобалися нiдерландськi банки з персональним iдентифiкатором, з TAN чи аутентифiкацiєю через app?
MykolaA
MykolaA
9 квітня 2020, 18:45
«Вам не сподобалися нiдерландськi банки » - не звертайте уваги. Це заробітчанин повернувся з панщини та звітує в яких країнах йому довелося «побатрачити».

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Чудова робота операторів Приватбанку