Нарахували комісію у період карантину

ktotam020320 9 квітня 2020, 9:45
02.03.2020 зробила покупку на суму 13800грн. по карті Приватбанку «Універсальна», оплата частинами на 6 місяців. Зразу внесла перший платіж 2300грн. Другий платіж не змогла внести 01.04.2020р. тому, що банк працював до 15.00 і не працювали термінали. Працюю до 17.00 у ДСНС. 02.04.2020р. у 4.00, як мені пояснили на 3700 була нарахована комісія. Другий платіж внесла 02.04.2020р. Оформила скаргу на сайті банку, тиша. Хочу запитати, а як же відстрочка про яку нам красиво розповідає президент? Або у нас, як завжди, обіцяють одне, а роблять по своєму?
9 квітня 2020, 11:53
Ми не бажаємо, щоб між нашими Клієнтами та банком були непорозуміння. Дозвольте пояснити, що ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.
З 01.03.2020 по 30.04.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також до 31.05.2020 нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для Клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Однак, це не змінює умови погашення за послугою «Оплата частинами». Згідно договору, присутня комісія, яка складає всього 0,01%. Фактично, сума покупки від оригінальної значно відрізнятися не буде. Хочемо зауважити, що якщо списання наступних платежів проводиться в рахунок кредитних коштів стягується комісія картки в розмірі 4%, яка додається до суми платежу. Щоб її не оплачувати досить своєчасно внести суму платежу на кредитну картку, а саме за день до списання за договором. Дата списання — день оформлення Вашої покупки.
Перший платіж при оформленні угоди без комісії.
Детальну інформацію про комісії з регулярних платежів Ви можете подивитися в додатку «Оплата частинами» — Аккаунт — Виписка:
— iOS — https://pb.ua/short?MK;
— Android — https://pb.ua/short?MJ.
З повагою, ПриватБанк.

9 квітня 2020, 11:43
В гробу они видали и президента и правительство и нас с вами. У них появился формальный повод урвать лишний кусочек и они радостно спешат воспользовать. Это банк не для людей. При первой же возможности отказывайтесь от их так называемых услуг.
9 квітня 2020, 12:38
Банк у відповіді написав так багато,а по факту допомоги клієнтам на копйку.Але я б не відділяв клоуна з його урядом від банку-все це одна контора.
9 квітня 2020, 15:48
Это правда, пожалуй, про клоуна. Он ввел людей в заблуждение популистскими заявами, что б его не разорвали за скотцкие меры в рамках карантина, а гопник банк обдирает обалдевший от бардака людей. В придачу ещё приватовские троли обзывают людей идиотами.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
9 квітня 2020, 20:24
Да, никто вас идиотами не обзывает. Как раз наоборот получается, что вы пытаетесь навесить на людей ярлыки только лишь потому, что:
1. Не слышали президента, а слышали чей-то искаженный пересказ.
2. Слышали президента, но услышали только то, что хотели для себя услышать, а не то, что в реальности он рассказывал.
3. Не читали сам закон, на который ссылался президент.
А теперь получается, что те, кто вам дают информацию, и пытаются вам помочь разобраться в сложившейся ситуации, а вы в них «камнями кидаете»! Извините конечно, но, по-моему, вы сами себя выставляете не в лучшем виде.
9 квітня 2020, 12:52
Вы идиоты? Вы говорите о законе, но даже не знаете о каком законе говорите. Вы говорите о % но не знаете условий вашего кредита. Читайте внимательно, при условии погашения платежа в счёт кредитного лимита, карта берет 4% комиссии и это не штрафная санкция. Банк за вас выполнил условие погашения своими деньгами.
9 квітня 2020, 15:44
Их *** терминалы не работали, а закрылись они на 2 часа раньше вот человек и не успел. Приватовские троли уже оскорбляют людей идиотами, что б отмазать свой приватбанк. Вот это финансовая организация.
10 квітня 2020, 10:42
Та в окно выпрыгни не мучай эту землю своим существованием как и автору совет
10 квітня 2020, 20:23
Да сам выпрыгни. Ни я не автор в приваттрольских ответах не нуждаемся.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Нарахували комісію у період карантину