Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити

Приват Банку все не по чем!

×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!



Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!



Повернутися на сайт
Підписатися
Проблема вирішена
Tihon1991
Президент України и кад мин объявили о кредитных каникулах в связи с карантин ом, пришли копейки зарплаты которые Приват банк списал полностью на списание по кредитной карте! Уважаемые как прокормить ребёнка когда карантин роботодатель зарплату не платит и ещё банк хапуга заберёт последнее? Не чего святого в нашей стране нет, указ Президента для олигархов пустой звук!
Приватбанк
Відповідь банку
Добрий день!
ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.
З 01.03.2020 по 30.04.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також до 31.05.2020 нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.

Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.

Кредит буде вважатися простроченим. Але банк не буде здійснювати додаткових нарахувань за прострочення до 31.05.2020.

Коментарі - 3

+
+44
Jokets
Jokets
7 квітня 2020, 9:24
#
Почитайте закон который приняли, подскажу на перед, в нем нету ни слова о том что вы можете не платить кредит.
+
0
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
7 квітня 2020, 15:48
#
Не о каникулах объявляли, а о том, что в период карантина не начисляется неустойка за просрочку, и не увеличиваются процентные ставки. Кредитные каникулы - это рекомендация для банков, на их усмотрение, для тех клиентов, кто пострадал от карантина, потерял работу или заболел. Тут все индивидуально решается с банками. Но если стоит вопрос «Как прокормить ребенка?», то откройте для зарплаты счет в другом банке, где у вас нет долговых обязательств. Тогда вы сможете самостоятельно принимать решения о распределении заработанных денег - сколько тратить на погашение долгов, а сколько на еду ребенку.
+
0
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
7 квітня 2020, 15:52
#
Вообще, какая-то противоречивая информация в отзыве. То пишите, что приват списал зарплатные деньги, то пишите, что работодатель не платит зарплату. Непонятно… Одно утверждение исключает другое.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 

Курс валют в Приватбанк

Валюта Купівля Продаж
EUR 49.85 50.85
USD 43.35 43.95
Всі курси банку

Курс валют в Приватбанк

Валюта Купівля Продаж
EUR 49.85 50.85
USD 43.35 43.95
Всі курси банку