Неповага до малого бізнесу

Irina Ratushna 5 квітня 2020, 2:36
ПриватБанк онулив кредитний ліміт по підприємству, без попередження!!! Заборгованності по кредитній лінії не було. Постійно користувалися кредитним лімітом і вчасно повертали кошти. 7 років рахунки у Приват банку.
Моя компанія надає послуги інтернет зв’язку. Більшість клієнтів, залишаючись дома під час карантину, користуються інтернетом, його не вистачає в такій ситуації. Ми в скрутний час, щоб покращити людям якість замовили обладнання для розширення каналу, домовляємось про розширення каналу, а ПриватБанк без попередження онулює кредитний ліміт!!! Уряд кричить про кредитні канікули, а тут просто банк бере і онулює, це така допомого малому бізнесу???
5 квітня 2020, 10:37
Нам шкода, що Ви відчули незручності. Дозвольте пояснити, що при розрахунку кредитного ліміту приймаються до уваги дані фінансової звітності, кредитна історія, статистичні галузеві показники та багато іншого.
Факторами, що можуть вплинути на перегляд Банком свого рішення є обсяг та стабільність обігу коштів по рахункам, що відкриті у Банку, досвід роботи підприємства, лояльність клієнта, відсутність прострочок за кредитними продуктами і т.д.
Продовжуйте активно користуватися послугами банку і шанси на підвищення кредитного ліміту збільшаться.
З повагою, ПриватБанк.

IgorDemikhov
IgorDemikhov
7 квітня 2020, 10:32
Дозвольте додати, що там у договорі чітко прописано, що звичайно банк має право, але таки повинен попереджати будь яким із можлиих каналів