Заявка на повернення коштів по операції з картки

letonzt 1 квітня 2020, 18:22
Затримана сума 12120грн вже понад 17днів. Прошу швидкого вирішення моєї проблеми. Враження про обслуговування ПриватБанком дуже суперечливі. Гаряча лінія чудово працює і швидко реагує. Тепер по суті. 14.03.2020 я потрапила на фіктивне посилання ОЛХ, хотіла зробити ОЛХ доставку товару, сума 12120грн була знята з моєї картки, після, зрозумівши, що потрапила на обман і товар мені не був відправлений, я позвонила на гарячу лінію і оператор оформила заявку на повернення коштів, цю суму шахрай не встиг отримати, вона перейшла до іншого банку, а не йому на картку. Це було 15.03.2020. Також звернулась до поліції і написала заяву №6845. Вже 01.04.2020 але кошти мені так і не повернулись. Вибачте, але це занадто!!! В моїєму статусі заявки є інформація, що цю справу Ви передасте в міжнародну платіжну систему і вона буде розглядатись біля 45-120 днів. Це не є нормальним затримувати таку стільки часу!
1 квітня 2020, 19:28
Добрий вечір!
Виставлення фінансової претензії — тривалий процес, у зв´язку з тим, що Міжнародна Платіжна Система дає час кожної зі сторін зібрати і надати необхідні документи. Дозвольте нам детальніше розглянути Ваш випадок. Ми запросили в особистих повідомленнях Ваші контактні дані, щоб перевірити інформацію та надати відповідь по результату перевірки.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
1 квітня 2020, 19:17
Вы понимаете, что процедура возврата платежа или чарджбек регламентируется не правилами банка, а правилами международных платежных систем? Банк тут не устанавливает сроки. Вы лучше ознакомьтесь, что такое чарджбек, когда он возможен, в какие сроки и какие шансы на успех. С ОЛХом там, вообще, беда. Если это был просто перевод денег с карты одного физлица на карту другого, то шансы вернуть платеж практически отсутствуют.
Информация для размышления про чарджбек:
-https://www.liga.net/creditonline/chardzhbek-chto-eto-i-kak-im-vospolzovatsya
-https://psm7.com/how-to/kak-pravilno-oformit-chardzhbek.html
-https://protocol.ua/ua/shargeback_moge_viyavitisya_dievim_sposobom_povernuti_svoi_groshi/
Jokets
Jokets
1 квітня 2020, 19:19
Не нормально потому что это вы так решили и всё? Извините это не аргумент
Sasha33
Sasha33
3 квітня 2020, 14:02
Letonzt Вы хоть условия читали по Олх доставкой?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Заявка на повернення коштів по операції з картки