Не отдают валюту с валютного счёта

Marimari15 31 березня 2020, 9:26
Сколько будет это издевательство, на основание какого закона приват банк не отдаёт валюту, почему в других банках проблем нет, заказывай и забирай, да может не всю сразу но частями без проблем,,, почему нет реакции НБУ, где прокуратура, за своё же чувствуешь себя жалкой попрашайкой
31 березня 2020, 10:50
Під час карантину діють тимчасові обмеження на зняття коштів у валюті через складності авiа-доставки готiвкової валюти в Україну і закриття кордонів.
На жаль, можливість видачі коштів не завжди залежить лише від банку.
З 18.03.2020 видача готівкової валюти у касах банку здійснюється тільки з депозитів.
З 31.03.2020 видача готівкової валюти у касах банку доступна при отриманні міжнародних переказів (Swift і термінові грошові перекази https://privatbank.ua/sistemy-denegnih-perevodov) при замовленні.
Важливо, що для отримання готівки в касі потрібно зробити попереднє замовлення в сервісі Приват24 під виплату переказу, просимо звернути на це увагу!
Дозвольте повідомити, що зараз банк активно займається питанням можливості підкріпленням готівковою валютою для подальшого комфортного обслуговування наших клієнтів.
Зі свого боку ми в обов'язковому порядку повідомимо Вас про можливість проведення потрібної операції і допоможемо в замовленні коштів для отримання необхідної послуги.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
31 березня 2020, 9:41
«почему нет реакции НБУ, где прокуратура,» - отсчитайте 30 дней от даты вручения и подавайте в суд на бездействие НБУ и прокуратуры.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
31 березня 2020, 17:36
«...почему в других банках проблем нет, заказывай и забирай...» - ну, как это нет?! Вы почитайте отзывы про другие банки, например, про альфу. Там то же самое происходи, также люди думают, что в других банках нет проблем. Даже на приват ссылаются, что якобы он без проблем выдает валюту. :)