Кредитные каникулы

VlaSarad 26 березня 2020, 11:34
Сегодня обратился в приват банк, через приват24 с вопросом о кредитных каникулах но вразумительного ответа так и не добился от них. Оператор чата Дарья тольно и может что ссылаться но официальную страницу АРХИВНЫХ новостей банка, где вообще отсутствует какая бы то нибала информация по данному вопросу. Ответы ждать приходится по долгу, оператор как и банк безответственные и не способны предоставить никакой информации.
26 березня 2020, 13:21
ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення, щодо умов користування кредитною лінію по всім кредитним карткам.
З 01.03.2020 по 30.04.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пеней та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також до 31.05.2020 нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов'язань по договору по кредитним карткам.

26 березня 2020, 12:24
Аналогічно:
Банк продовжує автоматично списувати  з мого ФОП рахунку гроші станом на 26.03 Напередодні незаконного списання банком з мене коштів я звертався до операторів банку з уточненням чи діє законопроект №3220 для кредитних договорів «КУБ». Оператори через Приват24 письмово, а також за телефоном підтвердили мені, що програма кредитних канікул діє для «КУБ» і мій запит зареєстровано. Після незаконного списання банком мені не було про це нічого повідомлено і я сам за гарячою лінією 3700 дізнався, що нібито 26 березня банк прийняв таке рішення. На що я запитав оператора колл-центру, чому тоді списання було ще 24 березня? На що оператор мені відповів: «Нам проце нічого не повідомляли - ми дізнались про таке рішення тільки сьогодня зранку, а також що оскільки у вас на вашому власному ФОП рахунку були якійсь кошти - банк прийняв рішення, що вам кредитні канікули не потрібні».
qawsedrftg12345
qawsedrftg12345
26 березня 2020, 13:24
Добрый день,спасибо очень «прибольшое» когда в условиях карантина и ЧС не заплатив до погашения 279 грн начислили проценты 1240грн ,и это при том что я остался без работы.,огромное спасибо нещё раз!!! Теперь отношение к банковской системе я думаю у многих будет другая,я всегда выполнял все погашения в срок,а теперь когла у людей беда надо нагреть руки
26 березня 2020, 15:02
Брехня! Це спілкується Приватбанківський Чат-бот у Мінфіні. Оператори у Приват 24 26 березня ствреджують наступне - можу скинути скриншот та імена  і фото операторів: «Програма кредитних канікул ще не запущена по кредитам. Це буде найближчим часом. Інформації про централізоване повернення стягнутих коштів ще не має. Треба очікувати».