Без попередження заблоковані всі рахунки!

Доброго дня, являюсь ФОПом та клієнтом приват банку, яким користуюсь орієнтовно 10 років. Весь цей час через цей банк сплачуються всі податки, внески, комунальні та інші платежі…
І от сьогодні 25-03-2020 Зранку мене очікував такий сюрприз — в приват 24 не зміг зайти, написано: Вам відмовлено в проведенні фінансових операцій за всіма відкритими рахунками в Банку.
В додатку зазначено що ймовірна причина блокування у зв'язку з встановленням неприйнятно високого рівня ризику на підставі статті 64 Закону України «Про банки і банківську діяльність», частини першої статті 10 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а саме у зв’язку із встановленням неприйнятно високого ризику за результатами переоцінки ризику клієнта.

Після довгих розмов з оператором практично нічого не вияснив та не почув конкретної причини блокування рахунків та припинення діяльності.

Прошу пояснити, які такі мої дії за весь період «співпраці» з Приватбанком, сплачені внески за користування всіма (пятьма) картками призвели до закриття всіх рахунків та до висказування, що я більше не являюсь їхнім клієнтом.

P.S. На мої думку оператор надав брехливу інформацію, про те, що мені 24-03-2020 було надіслано офіційного листа про розірвання договору і закриття усіх рахунків та пояснення причини.
Прийшовши додому та отримавши доступ до ноутбука я змін перевірити електронну пошту, але ні в ній, ні в поштовій скринці листів не знайдено. На скільки мені відомо, такі листи повинні надходити рекомендованим повідомленням про вручення рекомендованого листа одержувачу, чого відповідно теж не було зроблено.
Очікую на відповідь та розяснення даної ситуації.
25 березня 2020, 20:44
Дозвольте відмітити, що у своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'
Банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, Ваше обслуговування у банку обмежене. Додатково Вам буде направлена офіційна відповідь банком з даного питання.

termolit
termolit
25 березня 2020, 18:43
Вы не один такой. Меняйте банк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Без попередження заблоковані всі рахунки!