переводы

Александр Блиндер 21 березня 2020, 21:33
отправляю перевод в долларах, приват получает соответственно доллары, а выдавать валюту невыдает, грабит народ воруя нашу валюту чем создает проблему и потерю финансов, получается я трижды плачу за долар, при отправке, при получении в гривне новой покупке долара так именно он и нужен.
22 березня 2020, 10:18
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулись з такою ситуацією.
З 18 березня ПриватБанк проводитиме валютообмінні операції для клієнтів фізичних осіб у безготівковому форматі через мобільний банк Privat24, веб версію Приват24 та мережу терміналів самообслуговування.

Варто розуміти, що пріоритет онлайн валютообмінних операцій вводиться задля безпеки клієнтів у період карантинних заходів проти коронавірусу та до моменту відновлення міжнародного авіасполучення та поставок в Україну валютних банкнот зз-за кордону.

Готівкову валюту у касах ПриватБанку без обмежень зможуть отримати власники валютних депозитів, строк дії яких завершується, за попереднім замовленням валютних коштів.

Будь-які операції з готівковою гривнею як в касах банку, так і мережі банкоматів, проводяться у звичайному режимі.

25 березня 2020, 10:39
На горячей линии НБУ подтвердили что таких ограничений не давали и предложили заполнить форму жалобы которая доступна на государственном портале,чем мы и займёмся.
25 березня 2020, 10:40
Поэтому все ваши рассказы о каких-то проблемах очередное вранье мошеников